Rama surprizon stilistin e njohur shqiptar (FOTO)

Postuar: 12/06/2018 - 14:00

Kryeministri Edi Rama ka surprizuar me një detaj mjaft të veçantë një prej stilistëve të njohur shqiptarë.

Ardi Asllani ka marrë një kollare të dizenjuar nga vetë Rama me rastin e ditës së tij të lindjes.

‘Ju falënderoj Z. Kryeministër’, ka shkruar Ardi Asllani në foton e shpërndarë në Instagram-in e tij.

Është bërë traditë tashmë, që për personazhe të njohur, në ditëlindjet e tyre t’iu mbërrijë nga një dhuratë e veçantë nga ana e kryeministrit Rama.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Fureira ka vendosur yllin e saj në Walk of Fame, bulevardin e të famshmëve të Qipros në Agia Napa

Prezantuesja e njohur Roza Lati është një prej personazheve publike më aktive në rrjetet sociale, dhe shpesh ndan me fansat fotografi të

Ronela Hajati është një ndër këngëtaret më popullore në showbizzin në shqiptar.

Futbollisti Gerald Pique vetëm pak më parë lajmëroi tërheqjen nga përfaqësuesja “La Roja”.

Edhe pse ata zyrtarisht nuk e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë, të shumta kanë qenë sinjalet që ata janë bashkë prej kohësh.

Këngëtarja Demi Levato luftoi me jetën por ia doli të shpëtonte edhe këtë herë ndërkohë që për momentin është e shtruar në një qendër reh

   Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora për herën e dytë do të jetë prezantuese e ngjarjeve të rëndësishme botërore në botën e

   Zaimina Vasjari është një nga vajzat e showbiz-it shqiptar, e cila gjithmonë ka rënë në sy për jetën luksoze që bën.

   Një nga problemet më të mëdha të vajzave kur shkojnë në një dasmë është; çfarë të veshin?

   Aretha Franklin është “e sëmurë rëndë”, sipas një personi të afërt me këngëtaren veterane të muzikës soul.