Renato Mekolli zgjodhi “Top Channel”-in? (FOTO)

Postuar: 20/06/2018 - 14:04

Vijon në mediat shqiptare “merkatoja televizive” për të marrë personazhe të njohur.

Shefi i kuzhinës Renato Mekolli ka lajmëruar edhe më parë se së shpejti do të vinte me një program të vetin në lidhje me gatimin ndryshe nga çfarë kemi parë. Por ishte mes dy televizioneve, “Klan” dhe “Top Channel”.

Mesa duket nga postimi i tij ditën e sotme ofertën më të lartë e ka bërë “Top Channel”. Ai ka publikuar një foto jashtë ambienteve të këtij televizioni. Megjithatë ende nuk është konfirmuar gjë nga vetë mastershefi i njohur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vajza e ish-presidentit të Shtëpisë së Bardhë, Barack Obama, Malia, ka shkëmbyer puthje në rrugët e Parisit me Rory Farquharson, raporton

   Albërie Hadërgjonaj njihet si një ndër këngëtaret shqiptare më pa komplekse.

   Rita Ora ka përshëndetur fansat me foto topless nga dhoma e hotelit.

   Këngëtari dhe kantautori i njohur dhe mjaft i dashur për publikun, Flori Mumajesi ka befasuar të gjithë fansat e tij gjatë ditës së so

Moderatori Edi Manushi do të largohet përfundimisht nga emisioni ‘Procesi sportiv’.

Aktorja e njohur turke, njëkohësisht këngëtare, është dënuar me 11 muaj dhe 20 ditë burg për shkak të fyerjes që i ka bërë presidentit tu

Ditën e djeshme u mbajt ndeshja finale e Kampionatit Botëror të futbollit, ku Franca shënoi kundër Kroacisë, duke u shpallur Kampione e b

Era Istrefi performoi përkrah këngëtarëve me famë botërore Will Smith dhe Nicky Jam, në finalen e Kupës së Botës.

Muajin e kaluar, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa dhanë lajmin e bukur se së shpejti do të bëhen

   Babai i dukeshës Meghan Markle, Thomas Markle ka thënë se ka frikë se dukesha e Sussex-it është 'e tmerruar' në rolin e saj të ri dhe