Revoltohet keq Bleona ndaj Arian Çanit: Betohem nuk do të vij më!

Postuar: 29/06/2018 - 22:43

   Bleona Qereti është “larguar” nga “Zonë e Lirë” pasi në ekran u shfaq video ku aktori Rezat Veleshnja imiton këngëtaren teksa ngrin vezët.

Këngëtarja ka aktruar në mënyrë perfekte teksa është ngritur nga karrigia dhe është nisur për të dalë.

“Betohem që kjo është hera e fundit që unë do të jem këtu nëse nuk e heq këtë video. Ky është skandal, është injorancë e madhe. Je duke ofenduar të gjitha femrat me këtë”, tha Qereti.

Por vetëm pas këtyre fjalëve, ajo është rikthyer e qeshur në studio./tvklan.al

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e djeshme u mbajt ndeshja finale e Kampionatit Botëror të futbollit, ku Franca shënoi kundër Kroacisë, duke u shpallur Kampione e b

Era Istrefi performoi përkrah këngëtarëve me famë botërore Will Smith dhe Nicky Jam, në finalen e Kupës së Botës.

Muajin e kaluar, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa dhanë lajmin e bukur se së shpejti do të bëhen

   Babai i dukeshës Meghan Markle, Thomas Markle ka thënë se ka frikë se dukesha e Sussex-it është 'e tmerruar' në rolin e saj të ri dhe

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi do të performojë në finalen e Kupës së Botës Rusi 2018 shoqëruar nga Will Smith dhe Nicky Jam.

Në puntatën e fundit të "Thumb" për këtë sezon ka qenë e ftuar Filloreta Raçi, e cila ka treguar detaje të reja nga jeta personale dhe pr

Në Shqipëri ka një tendencë që të ketë një 'luftë' mes reperëve të cilët i dedikojnë 'disse' të shumta njëri-tjetrit, dhe një nga konflik

Aktorja e serialit mjaft të ndjekur në Shqipëri "Sulltani i madhërishëm", Meryem Uzerli, teksa po kalon disa ditë pushimi në Kroaci, ka n

Pas një sezoni të ngarkuar me punë, Luana Vjollca i ka lejuar vetes disa ditë pushime.

   Është një nga banoret më seksi që ka patur Big Brother dhe një fakt të tillë Rike Roçi e tregon në cdo dalje.