Rita Ora prezanton të dashurin e ri

Postuar: 16/03/2018 - 23:05

   Rita Ora momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të suksesshme në botë. Krahas sukseseve të saj, ajo shpesh është përfolur edhe për jetën private.

Madje në dashuri siç duket nuk po ka fat si në muzikë.

Gjithsesi Rita së fundmi ka nisur një aventurë të re dashurie me rokerin Andrew Watt.

Këngëtarja kosovare me famë botërore së fundmi është shfaqur në krahët e tij, në një instastory të postuar në llogarinë e saj Instagram ajo shihet në krahët e të dashurit të saj të ri.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gazetarja Ilva Tare feston ditën e sotme ditëlindjen dhe i gëzohet shumë urimeve që ka marrë.

Kur shikon personazhin tënd të preferuar shqiptar në televizion apo revista, është paska e vështirë të besosh se ato kanë qenë njerëz, që

Aktori grek Antinoos Albanis ka rrëfyer një nga momentet më të vështira të karrierës së tij, ku e quajtën shqiptar.

   Me siguri nuk i ka shpetuar syrit tuaj aktori italian, Gabriel Garko.

   Intervista me kryeministrin Rama dhe ajo me ish-kryeministrin Berisha, për moderatorin Ermal Mamaqi janë dy nga më të realizuarat në “

Olsi Bylyku është një nga aktorët më të rinj të humorit dhe ka rrëmbyer zemrat e gjithë publikut shqiptar me rolin e 'Kimikatit' në Porto

Vite më parë Bleona Qereti, paralajmëroi se do të publikonte një libër që tregonte për jetën e saj.

Deklarata e blogeres Armina Mevlani në “Kuthin e Piter Panit” se vjehrrit të saj, ish-kryeministrit Sali Berisha meriton t’ia lash këmbët

   Ai është një nga aktorët shqiptarë më të dashur për publikun.

   Këngëtarja e mirënjohur Elsa Lila është një prej talenteve më të njohura të Shqipërisë.