Rita pozon duke mbuluar gjoksin (FOTO)

Postuar: 20/11/2017 - 20:37

   Ekspozimi i formave trupore nuk është risi për Rita Orën. Këngëtarja shqiptare me famë botërore shpesh tërheq vëmendjen me fotografitë që i publikon në rrjetet sociale.

Nuk kanë munguar edhe rastet kur ajo ka pozuar e zhveshur për revista mjaft të popullarizuara. Kësaj radhe, 26-vjeçarja është shfaqur e zhveshur në pjesën e sipërme në imazhet bardhezi.

Megjithatë, ajo është kujdesur që të mos i ekspozohet gjoksi, duke e mbuluar me duar. Në përshkrim, Rita ka treguar se ka pasur probleme me gjumin pas udhëtimit me aeroplan drejt Australisë.

Në javët e fundit, Rita ka qenë mjaft e angazhuar. Ajo shkëlqeu duke e drejtuar ceremoninë e ndarjes së çmimeve MTV EMA. Pastaj ishte pjesëmarrëse në evenimente të tjera duke vazhduar të jetë në qendër të vëmendjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Klima e Krishtlindjes ka afruar edhe Al Bano dhe Rominën.

   Stilistja e njohur Enada At’Nikolla ishte e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina”, në Tv Klan, ku rrëfeu ndër të tjera se si hu

   Duket se moderatori Ardit Gjebrea dhe bukuroshja Arjola Shehu nuk kanë të përbashkët vetëm moderimin dhe faktin që punojnë të dy në Kl

   Ata po përgatiten të festojnë sezonin e tyre të parë festiv si çift, pasi romanca e tyre u bë publike në shkurt të këtij viti

Këngëtari Devis Xherahu ishte sot në emisionin "Kush vjen për drekë", në Tv Klan nga ku sprovoi veten në kuzhinë.

Disa ditë më parë Hueyda El Saied u largua nga Shqipëria pasi bëri publike ndarjen e saj nga bashkëshorti për shkak të tradhëtisë.

Modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini është lidhur në martesë me të dashurin e saj rumun Dragos Savulescu, në Las Vegas.

Moderatorja energjike e ekranit të "Top Channel"-it na ka zbuluar më në fund një detaj nga jeta e saj.

Bleona Qereti gjithmonë e ka deklaruar hapur se ka një miqësi të ngushtë me Blendi Fefziun.

   Modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini është lidhur në martesë me të dashurin e saj rumun Dragos Savulescu.