Shuma marramendëse që fiton në një muaj sheiku i Rihannës

Postuar: 10/04/2018 - 13:41

Hassan Jameel këto ditë është kthyer në një nga emrat më të përfolur në mediat rozë. Kjo për faktin, se ai është në një lidhje me super yllin Rihanna.

Hassan është një ndër sheikët më të pasur dhe mediat ndërkombëtare kanë zbuluar së fundmi edhe të dhënat nga të ardhurat mujore të tij.

Mendohet se shuma që i dashuri i Rihannës merr në muaj për punën që kryen sillet rreth 200 mijë dollarë amerikanë.

Në total, Jameel thuhet se përfiton mesatarisht edhe 8 milionë dollarë në vit nga “Toyota”, si aksionar në këtë kompani.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Disa ditë më parë në media është shkruar se Luana Vjollca dhe Bujar Qamili janë duke planifikuar të bëjnë një bashkëpunim mes tyre.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri do të bëhet nënë shumë shpejt, dhe gjithashtu ka menduar të rikthehet në muzikë.

   Alketa Vejsiu është një prej femrave më të komentuara në Shqipëri për sukseset që ka arritur, ku partneri i saj ka qenë mbështetësi më

   Kënga e saj e fundit titullohet ‘Të dua’.

Ai është një prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë, që çdo këngë kthehet në hit e postimet e tij në Instagram nuk kalojnë asnjëherë pa

Aktorja amerikane Meghan Markle është martuar me Princ Harry-n në një ceremoni në kishën Shën Gjergjit në kështjellën Windsor.

Moderatorja e talk show-t "The Ellen DeGeneres", Ellen DeGeneres ka pohuar se është ajo përgjegjësja për dasmën mbretërore që po ndodh so

Pas gjithë aludimeve të mundshme që kanë qarkulluar në media, lidhur me faktin se a do të marrë apo jo një status mbretëror, Meghan Markl

Shqiptarja Eleni Foureira e cila përfaqësoi Qipron në Eurovizion 2018 me këngën "Fuego" arriti të renditej e dyta në këtë festival muziko

   Këngëtarja aq shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj është zyrtarisht në muajin e nëntë të shtatzënisë, dhe ndërsa numëron dit