Si duket Arilena, kur zgjohet nga gjumi? (FOTO)

Postuar: 10/08/2018 - 18:42

   Arilena Ara, këngëtarja e hitit “Nëntori”, është një nga vajzat më të komentuara të showbiz, përsa i përket pamjes së saj.

Bjondja bukuroshe shfaqet gjithmonë në publik e kuruar deri në detaje, megjithatë ajo nuk e ka problem të hedh dhe foto e sapo zgjuar nga gjumi.

Kështu është këngëtarja kur zgjohet nga gjumi, me sytë e ënjtur për gjumë, me flokë të shkatërruara.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Robert De Niro feston sot ditëlindjen e 75-të. ‘Talenti qëndron tek zgjedhjet’, kishte thënë një herë aktori dhe kishte të drejtë.

   Ata janë nga ciftet më të njohur të showbizit dhe aktualisht janë duke shijuar pushimet.

   Ndihma për të shpëtuar botën me Avengers ka ndihmuar Scarlett Johansson të bëhet aktorja më e paguar në botë, sipas revistës Forbes.

   Justin Bieber është emër që e hasim pothuajse çdo ditë në shtypin rozë.

Nuk ka asgjë të keqe të frymëzohesh nga dikush.

Matias Messi, vëllai i yllit të Barcelonës dhe Argjentinës, Lionel Messi, është dënuar për armëmbajtje pa leje.

Persona të paidentifikuar kanë qëlluar drejt reperit 50 Cent dhe 6ix9ine (emri i të cilit është Daniel Hernandez), teksa po xhironin një

Rregullat dhe jeta mbretërore qenka me të vërtetë e vështirë për Meghan Markle.

Teksa 50 Cent dhe Tekashi69 po xhironin videoklipin e tyre në Brooklyn, dikush ka hapur zjarr mbi to.