Sinanit i kërkojnë ta puthë Andrrën live, ai u merr leje 'prindërve'

Postuar: 12/02/2018 - 11:04

Që nga momenti që Sinan Hoxha dhe Andrra Destani lidhën kurorë ata u kthyen në një nga çiftet më simpatik dhe të dashur në sytë e publikut.

Së fundmi, Sinani dhe Andrra kanë qenë të ftuar në emisionin “n’Kosovë show”, së bashku me Sabri Fejzullahun dhe bashkëshorten e tij Nera.

Ajo që ka bërë përshtypje ishte kërkesa e moderatorit i cili në fund i ka kërkuar Sinanit dhe Andrrës të putheshin. “Unë jam përpara ‘prindërve’ të mi këtu. Do i marr leje babit dhe mamit tim”, është përgjigjur Sinani.

E lejojmë patjetër”, tha Sabriu dhe Nera, ndërsa Andrra dhe Sinani dhanë një puthje që u shoqërua me duartrokitje nga të pranishmit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Dy yjet e muzikës botërore, Rita Ora e Dua Lipa kanë shkëlqyer në tapetin e kuq të ndarjes së çmimeve Brit Awards, ngjarje kjo që po m

   Dua Lipa ka rrëmbyer dy çmime në Brit Awards.

“Artistja më e mirë debutuese” është çmimi i dytë që Dua Lipa rrëmbeu sonte.

   Aktorja e Hollywoodit Angelina Jolie është shfaqur mjaft e dobësuar në ceremoninë e çmimeve Bafta në Londër.

Këngëtarja Rita Ora është një ndër krenaritë e të gjithë shqiptarëve për suksesin dhe famën që ka arritur në mbarë botën.

Menjëherë pas martesës së këngëtares shqiptare Adelina Tahiri me një ndër avokatët më të pasur në Maqedoni, është aluduar se është shtatz

Aktori i njohur Albano Bogdo është një ndër personazhet i cili jetën e tij private e ka mbajtur larg vëmendjes mediatike.

Alban Skënderaj, një ndër këngëtarët më të dashur për të gjithë brezat në Shqipëri, ka një repertor lehtësisht të identifikueshëm dhe nje

Moderatorja Marina Vjollca ka publikuar pak minuta më parë një video në “Instastorie”, ku tregon edhe ambientet e shtëpisë së saj, një du

Kthehet në mollë sherri mes këngëtares Rezarta Shkurta dhe gazetares Dalina Buzi, fotoja që publikoi një ditë më parë nusja e nipit të En