Tolga i vë duart në fyt, Almeda Abazi: Jo dhunës kundër grave!

Postuar: 12/07/2018 - 11:27

Ish-miss Shqipëria, aktorja Almeda Abazi po kalon momente të paharrueshme në pushimet me bashkëshortin e saj, aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman.

Çifti i famshëm shoqërohet në pushimet me jaht në detin Egje nga e motra e Almedës, Ilda Abazi, i dashuri i saj, basketbollisti turk Kenan Sipahi si dhe nga Ugur Boral.

Në disa postime komike në Instagramin e saj me fotot e publikuara në median turke, Abazi jep edhe mesazhin “jo dhunës kundër grave”.

Por për të mos lënë vend për asnjë keqkuptim, ajo sqaroi se e gjitha ishte shaka dhe se bashkë me Tolgën, siç e thërret bashkëshortin dhe me të motrën, e cila e shpëtoi nga duart e tij, kanë qeshur pa fund.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Edhe këngëtarja Ledi Çelo duket se ka nisur pushimet, ajo është shfaqur me bikini dhe duket në super formë.

   Që nga java e parë e qershorit, kur u publikua klipi “M’i dhe flakë mallit tim”, nga Bujar Qamili dhe Luana Vjollca, janë grumbulluar

   Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë bashkë prej disa vitesh. 

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha nuk ka dhënë asnjëherë një intervistë, apo të jetë prononcuar rreth jetës së saj private.

Babai i Meghan Markle nuk e shoqëroi të bijën në altar ditën e dasmës, pasi vuante nga problemet e zemrës.

Pas përfundimit të DWTS, prezantuesja e këtij viti, ish-Miss Albania, Almeda Abazi doli e pakënaqur, pasi sipas saj produksioni nuk ishte

   Një foto e postuar nga këngëtari Flori Mumajesi në Instaram, ku shfaqej dora e tij dhe e një femre, e cila mbante në gisht një unazë,

   Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

   Për këngëtaren Aurela Gaçe, dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi motra e saj feston ditëlindjen.

Të gjithë i kujtoni hitet e para të Noizy-t, "Malet e Dibrës", "Histori e gjatë", "Jena mbretër", "Mr.