Vajza e aktorëve të njohur shet limonadë në rrugë

Postuar: 25/06/2018 - 17:10

Ndonëse është vajza e dy aktorëve të famshëm, Katie Holmes dhe Tom Cruise, ajo do të bëjë një fëmijëri të thjeshtë si gjithë moshatarët e saj.

Suri Cruise është parë të dielën duke shitur limonadë në paradën e komunitetit LGBTI në qytetin e New York-ut. E shoqëruar nga disa miq, grupi i vajzave shiste secilën pije për 2 dollarë, ndërkohë që Suri ishte nën vëzhgimin e dados.

“Ajo ishte shumë e ëmbël dhe e sjellshme duke i treguar çdo personi që të shijojë ditën dhe duke i dhuruar buzëqeshje”, tregoi burimi.

Pati edhe reagime në rrjete sociale ku shumë persona shpreheshin të kënaqur se kishin blerë limonadë nga vajza e aktorëve të famshëm.

Suri po jeton momentalisht në New York me nënën e saj Katie Holmes. Katie është ndarë nga Tom Cruise që në vitin 2012 dhe tani ka nisur romancën me Jamie Foxx.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një nga çiftet më të dashur të publikut. 

   Eno Popi është një prej figurave të Top Channel më të dashura për publikun.

Ka ndërruar jetë në moshën 76-vjeçare, legjenda e muzikës Soul, Aretha Franklin. Franklin vdiq në vendlindjen e saj Detroit.

Rezarta Shkurta i ka bërë një dedikim emocionues Ermalit, i cili ndodhet në burg për drogë prej tre vitesh.

Paris Hilton do të duhet të presë më shumë për tu martuar me Chris Zylka, me të cilin u fejua në muajin shkurt.

Largimet e moderatorëve dhe gazetarëve nga njëri televizion në tjetrin janë bërë shumë të shpeshta këto kohë, teksa pritet që të fillojë

   Ai është një nga aktorët më të pëlqyer që arriti të rrëmbejë zemrat e publikut shumë shpejt me rolin e Kimikatit në spektaklin e humor

   Viola Spiro ka qenë e ftuara e radhës në “Pushime on Top”, ku ka folur për sezonin që la pas dhe atë që do nisë së shpejti.

   Prej tre vitesh Anjeza Majën e shikojmë si moderatore në ekranin e ‘Top Channel’, në emisionin e mëngjesit ‘Në shtëpinë tonë’.

   Aktorja Olta Gixhari gjithmonë ka qenë një tundim për ndjekësit e saj të rrjeteve sociale.