Zbulohet emri i veçantë dhe plot kuptim i vajzës së Besit dhe Xhensilës

Postuar: 12/07/2018 - 16:57

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë ditën e sotme.

Mësohet se çifti ka menduar të vendosin një emër krejtësisht shqiptar e të veçantë njëkohësisht, për vogëlushen e sapo ardhur në jetë.

'Icon Style' ka bërë të ditur se vajza e Xhensilës dhe Besit quhet Ajka. Ajka do të thotë pjesa më e mirë e gjithçkaje, dhe mesa duket kështu e shikon dyshja të voglën e tyre. 

Ditët e fundit Besi dhe Xhensila janë parë duke bërë përgatitjet përfundimtare për pritjen e princeshës së tyre. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Edhe këngëtarja Ledi Çelo duket se ka nisur pushimet, ajo është shfaqur me bikini dhe duket në super formë.

   Që nga java e parë e qershorit, kur u publikua klipi “M’i dhe flakë mallit tim”, nga Bujar Qamili dhe Luana Vjollca, janë grumbulluar

   Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë bashkë prej disa vitesh. 

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha nuk ka dhënë asnjëherë një intervistë, apo të jetë prononcuar rreth jetës së saj private.

Babai i Meghan Markle nuk e shoqëroi të bijën në altar ditën e dasmës, pasi vuante nga problemet e zemrës.

Pas përfundimit të DWTS, prezantuesja e këtij viti, ish-Miss Albania, Almeda Abazi doli e pakënaqur, pasi sipas saj produksioni nuk ishte

   Një foto e postuar nga këngëtari Flori Mumajesi në Instaram, ku shfaqej dora e tij dhe e një femre, e cila mbante në gisht një unazë,

   Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

   Për këngëtaren Aurela Gaçe, dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi motra e saj feston ditëlindjen.

Të gjithë i kujtoni hitet e para të Noizy-t, "Malet e Dibrës", "Histori e gjatë", "Jena mbretër", "Mr.