Goditja me bërryl që i theu dhëmbët lojtarit të River Plate (VIDEO)

Postuar: 02/03/2018 - 10:36

Kupa Libertadores ofron shumë duele interesante, sidomos kur luan një ekip brazilian me një ekip argjentinas.

Në një sfidë midis Flamengos dhe River Pleitit ka ndodhur një dyluftim i ashpër, nga i cili doli me pasoja futbollisti i i ekipit argjentinas, De La Kruz.

Lojtari që shkaktoi faullin nuk u ndëshkua nga arbitri, ndërsa De LA Kruz humbi një dhëmb.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nga Gladiola Jorbus                                

   Biznesmeni Nikollaq Neranxi, ka dalë kundër kreut të Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka dhe kryeministrit Edi Rama, të cilët i quajtën v

   Avokati Spartak Ngjela, ka reaguar në lidhje me protestën që po vijon ende në Tiranë.

   Blogerja e njohur kosovare Kimete Berisha ka shpërthyer në një postim të saj në Facebook ndaj kryeministrit shqiptar Edi Rama dhe vend