Aktorja i premton live Albi Nakos: Do të të gjej një nuse që…

Postuar: 13/11/2017 - 22:23

   Rudina Dembacaj di gjithnjë si të shndërrojë çdo situatë në humor. Këtë të hënë, në spektaklin e kërcimit “Dance With Me”, në Tv Klan, aktorja e humorit e pati një koment për çdo anëtar të jurisë, por ajo u ndal në veçanti tek koreografi Albi Nako.

Kështu, ajo i premtoi Nakos një nuse mirditore, që sipas saj, do të jetë punëtore e jo si vajzat moderne të ditëve të sotme:

“Albi Nako, çfarëdo që të thuash ti unë kam për të ta gjetur një nuse të mirë mirditore, jo nga këto nuset që përdorin fshesa me korent, por që ta kapë tapetin e ta shkundë. Edhe një nuse që ta lajë perden me dorë, e jo si këto nuset që tallin by***n sot. Do ta gjej, aty kije mendjen të nusja”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia ka nisur hetimet ndaj një personi në Durrës, aksioner në një shoqëri private, pasi është gjetur i braktisur një mjet që i përket

Ditën e sotme, rreth orës 13:10, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë se në Lundër, një shtetas ka hipur në shtyllën e një tensio

Shqiptari i arrestuar para dy vitesh pasi vrau gruan e tij greke me thikë, ka bërë një kërkesë për prindërit e viktimës.

Roja Kufitare dhe Delta Force kanë gjetur një gomone të braktisur në Radhimë në breg të detit mëngjesin e sotëm gjatë patrullimit dhe kon

Një 53-vjeçar dyshohet se ka vdekur pasi është rrëzuar te vaskat e peshkut në vendin e quajtur “Shën Vasil” në Vlorë.

Policia e Tiranës ka finalizuar mëngjesin e sotëm operacionin e koduar "Taksisti".

Policia italiane vuri në pranga dy ditë më parë 6 shqiptarë, 5 prej të cilëve anëtarë të një fisi, që akuzohen për trafik kokaine.

   Një aksident rrugor është ndodhi në rrugën Tiranë-Elbasan, në afërsi të fshatit Ibë, në zbritje të rrugës së Krrabës.

   Gjashtë shqiptarë janë arrestuar nga karabinierët në Varese për shitjen e marijuanës dhe kokainës.

   Në aksin rrugor Bulqizë-Shupenzë, në fshatin Krajkë, shtetasi M.L, rreth 16 vjeç, duke ecur në këmbë në rrugë është aksidentuar mbrëmj