Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 5 makina

Postuar: 15/07/2018 - 20:53

   Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje të diele në autostradën Tiranë-Durrës.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën që të çon për në plazhin e Gjirit të Lalzit.

Në incident janë përfshirë 5 automjete dhe sipas raportimeve të deritanishme ka disa persona të plagosur.

Në vendngjarje ka mbërritur një ambulancë për të marrë të plagosurit. Ende nuk dihet shkaku sesi ka ndodhur aksidenti.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Dy shqiptarë janë arrestuar mbrëmjen e djeshme në Grenoble pas të shtënave me armë zjarri, raporton media franceze “Le Dauphiné libéré

   Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident të ndodhur të dielën në Baker City, në shtetin amerikan Oregon.

   Pas seancës ku u vendos masa e sigurisë “arrest në burg”, Ritvan Zykaj u dërgua drejt ambienteve të paraburgimit në Vlorë, nga ku mëso

   Një bandë adoleshentësh është ndaluar nga policia e Durrësit, pasi në orët e vona të së martës ka sulmuar dy të rinj nga Tirana, të ci

   24 orët e fundit në akset rrugore të Durrësit janë regjistruar 3 aksidente, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur 4 persona.

Një 42-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga Policia e Durrësit.

Një 39-vjeçare e shpallur në kërkim prej 3 vitesh, ka rënë në prangat e policisë së Korçës.

Një parukiereje i kanë vënë tritol ne dyqanin e saj në lagjen "Isa Boletini" në Vlorë.

Një shtetas shqiptar është gjetur i vrarë me plumb në kokë në Athinë.

Një 25-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia pasi iu gjetën drogë, armë e municione luftarake.  Gjatë operacionit të koduar "Me