Aksident tragjik në Durrës, dy të vdekur

Postuar: 22/02/2018 - 01:05

   Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të Maminasit.

Një taksi është futur në një pikë karburanti pasi është pëplasur me një automjet tjetër.

Si pasojë e përplasjes së fortë, taksia është spostuar drejt pikës së karburantit duke kryer edhe një përplasje tjetër të rëndë.

Nga të dhënat paraprake, mësohet se ka humbur jetën shoferi i taksisë dhe pasagjeri.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Sherr mes tre personave në Durrës, konflikti mes tyre precipiton deri në dhunë e përdorimin e sendeve të forta.

Një 68-vjeçar është mbytur te Gjiri i Lalzit.

Në një njoftim për mediat, Policia e Durrësit ka reaguar lidhur me ngjarjen e dhunimit të avokatit Ilia Ilia.

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Korçë-Devoll.

Dy persona ende të paidentifikuar kanë rrahur para prokurorisë së Durrësit, avokatin e njohur Ilia Ilia.

Mbytet një i moshuar në plazh te Shkëmbi i Kavajës.

Zyra britanike e Emigracionit ka pranuar të pezullojë deportimin e një gruaje shqiptare dhe vajzës së saj disa ditë pasi tre deputetë të

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit në Gjirokastër arrestuan në flagrancë një të ri, pasi kishte dhunuar të atin dhe gjyshen.

Goditet dhe dhunohet nga dy persona ende të paidentifikuar avokati Ilia Ilia.

Një makinë tip "BMW" është djegur rreth orës 04:20 të mëngjesit në qytetin e Elbasanit.