"Benzi" del nga rruga te Gjiri Lalzit, i riu përfundon në spital

Postuar: 15/04/2018 - 18:33

Një 23-vjeçar është aksidentuar ditën e djeshme teksa udhëtonte me mjetin e tij te Gjiri Lalzit-Kepi Rodonit.

Sipas Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës, shtetasi M.H, vjeç 23, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë është dëmtuar.

Mësohet se i riu ka përfunduar në spital dhe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat.

Njoftimi i policisë

*Më datë 14.04.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat, për shtetasin M.H, vjeç 23, banues në Tiranë, me leje drejtimi, pasi te Gjiri i Lalzit-Kepi i Rodonit, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pesë vizitorë nga Tirana udhëtuan drejt malit të Tomorit për të kaluar fundjavën, por jo gjithçka shkoi siç e kishin menduar.

Edhe pse vazhdon hetimi për vdekjen tragjike të një marinari shqiptar, në një port në qytetin lindor anglez të King’s Lynn, ministrja bri

Gjatë një operacioni në Kostur, policia helene ka kapur një automjet luksoz me drogë në kufirin greko-shqiptar.

Një motor dhe një makine janë aksidentuar pak minuta më parë në Durrës.

Një 37-vjeçar nga Durrësi i shpallur në kërkim është ndaluar nga komisariati i policisë Maliq ditën e djeshme.

Më datë 20.04.2018, në lagjen nr. 9, kanë vjedhur me thyerje banesën e kanë marrë sende me vlerë .

Një aksident ku ka mbetur e lënduar një vajzë e re nga Durrësi ka ndodhur dy ditë më parë në rrugën Tiranë-Durrës, ndërsa sot policia njo

Kishte zgjedhur për të kaluar fundjavën në bregdetin shqiptar, por ka gjetur vdekjen papritur turisti kosovar, i nisur me një grup miqsh

Dy shqiptarë të liruar nga burgu kohët e fundit janë të dyshuarit kryesorë për vrasjen e një biznesmeni 52-vjeçar në lagjen Kifissia në v

Seksioni për narkotikët, ka arrestuar në flagrancë ditën e premte më 20 prill, një 32-vjeçar.  Ai u kap me një sasi kanabisi në banesë.