"Çmendet" 38-vjeçari, thyen gotën dhe godet veten

Postuar: 15/04/2018 - 17:34

Një 38-vjeçar teksa ndodhej në një lokal, në gjendje të dehur ka thyer gotën dhe ka goditur disa herë veten në pjesën e barkut.

Policia e Durrësit bën me dije se ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, ku shtetasi M.R, vjeç 38, banues në Manzë, në Maminas është vetë-lënduar në lokalin Bar-Kafe.

Mësohet se 38-vjeçari i dehur, ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për vlerësim.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Krujë ka vendosur masë "Arrest me burg" për shtetasin Hysni Rama, vrasësin e Kejsi Hysës.

Makina e autorëve që ekzekutuan çiftin në Shkodër është vjedhur në Kosovë.

 Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e të hënës, rreth orës 19:10, në autostradën Tiranë-Durrës.

Dy automjete janë përplasur në Elbasan paraditen e sotme, në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji.

I goditi rrufeja ndërsa lëviznin me traktor, vdes gruaja, dy burra plagosen rëndë.

Sekuestrohen lëndë plasëse, fitil zjarrpërcjellës dhe kapsolla detonatore, arrestohet në flagrancë poseduesi.

Rreth orës 22:00 të mbrëmjes së sotme raportohet se në zonën pranë "Brrylit" në Tiranë ka rënë zjarr në banesë në pallat përballë Ministr

Një punëtor shqiptar ka alarmuar policinë në Ostuni të Brindisit, pasi kishte harruar çantën në stacionin hekurudhor.

Ka ndërruar jetë një prej të plagosurve në aksidentin e trefishtë të ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në autostradën Tiranë-Durrës.