Durrës, bëhet për spital duke ecur rrugës!

Postuar: 11/07/2018 - 19:28

   Një 47-vjeçar nga Durrësi ka qenë duke ecur një ditë më parë në lagjen nr.2 të qytetit bregdetar kur është rrëzuar dhe ka dëmtuar kokën.

Mësohet se incidenti ka ndodhur në aksin “Aleksandër Goga”.

Policia sqaron se personi i dëmtuar, shtetasi A.N. është dërguar më urgjencë në spital, ku dhe ka marrë mjekimin e nevojshëm.

Pas ndihmës së parë, ai është shoqëruar në shtëpi.

Policia bën të ditur se materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për vlerësim.

Ndërkohë nuk jepen detaje mbi arsyen që shkaktoi rrëzimin e 47-vjeçarit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Drejtoria e Hetimit Tatimor Rajoni Jugor është duke ushtruar kontrolle të detajuara verifikimi, në subjektet që ushtrojnë veprimtari ekon

Një 44 vjeçar është arrestuar nga uniformat blu pasi akuzohet se në gjendje të dehur ka dëmtuar mjetin e policisë i cili ishte i parkuar.

Kadri Voga, babai i Mondi Vogës i shpallur në kërkim nga policia si autor i dhunës ndaj avokatit Ilia Ilia ngre akuza të rënda ndaj Proku

Një 48-vjeçe shqiptare është arrestuar më 20 korrik pasi policia gjeti 1 kilogram kokainë të groposur në oborrin e shtëpisë së saj në Ath

Policia Rrugore ka vijuar kontrollet gjatë fundjavës me qëllim rritjen e sigurisë rrugore në disa pika të kryeqytetit si dhe në autostrad

   Policia e Durrësit ka identifikuar njërin nga autorët e rrahjes së avokatit të njohur nga Durrësi, Ilia Ilia, një ditë më parë, pranë

   Ndalohet dhe shoqërohet në polici kreu i PD-së në qytetin e Gramshit, Elmaz Haruni.

   Policia e Tiranës ka bërë thirrje për identifikimin e një zonje që është e sëmurë.

   Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen e sotme në zonën e lagjes ‘Nënë Tereza’ në Lezhë.

Një sherr masiv ka ndodhur para një lokali në qytetin e Vlorës.