Durrës, Benzi me impiant gazi merr flakë para karburantit

Postuar: 13/01/2018 - 16:02

Një makinë tip "Benz" ka marrë flakë në Durrës pranë urës së Dajlanit.

Sipas qytetarëve është krijuar një trafik i stërgjatë, pasi makina ishte me impiant gazi dhe nga frika se mos shpërthente policia ka ndaluar qarkullimin normal të mjeteve.

Si të mos mjaftonte që ishte me impiant gazi, "Benzi" që po merrte flakë ishte i pozicionuar shumë pranë një pike karburanti. Pas disa minutave ka mbërritur zjarrëfikësja duke shmangur ndonjë tragjedi.

Ndërkohë nuk dihet arsyeja se pse makina me targa "AA 074 GP" ka marrë flakë, por fatmirësisht nuk ka lënduar në këtë mes./ JOQ

Për të parë videot kliko tek linku: http://joq.al/artikull/305967.html

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një 59-vjeçar i ka dhënë fund jetës mbrëmjen e sotme, duke u vetëvrarë.

   Dhimbja ka pllakosur familjen dhe të afërmit e Agim Bucit, i cili gjeti vdekjen mbrëmjen e së mërkurës teksa ndodhej në dyqanin e vogë

   Policia e Kukësit ndalon 75-vjeçarin, i cili dyshohet si autori i vrasjes së bashkëshortes së tij, ngjarje e ndodhur më datën 04.04.20

   Një i ri i ka dhënë fund jetës ditën e djeshme pasi u hodh nga pallati në rrugën “Xhanfize Keko’ në Tiranë.

   Dy 37-vjeçarë nga Durrësi janë vënë nën ndjekje penale pas dy problematikave në lidhje me prindërit.

   Një ngjarje e rëndë është parandaluar nga policia në fshatin Gurrë Klos të Matit.

   Dy vajza të reja kanë tentuar t'i japin fund jetës duke pirë ilaçe, njëra në Tiranë e tjetra në Lezhë.

   Instituti i Statistikave raportoi sot se, në tremujorin e parë 2018, janë evidentuar gjithsej 7.909 vepra penale, duke shënuar një rri

Kishte falsifikuar një pasaportë duke vendosur foton e tij në emër të dikujt tjetër dhe më pas ka tentuar të kalojë përmes portit të Durr

Policia ka nisur hetimet ndaj një 24-vjeçari nga Tirana, pasi akuzohet për vjedhje të një shume parash.