Durrës, denoncon në polici ish-bashkëshorten e burrit, ja çfarë i ka bërë ajo

Postuar: 12/07/2018 - 18:13

   Një grua nga Durrësi ka kërkuar urdhër mbrojtjeje në Polici pasi është dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nga ish-bashkëshortja e burrit te saj.

“Më datë 11.07.2018, u plotësua kërkesë-padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme, për shtetasen R.M., vjeçe 40, banues në Durrës, pasi dyshohet se ish-bashkëshortja e burrit shtetasja M.K., vjeçe 32, ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj saj”, njofton policia e qytetit bregdetar.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një bandë adoleshentësh është ndaluar nga policia e Durrësit, pasi në orët e vona të së martës ka sulmuar dy të rinj nga Tirana, të ci

   24 orët e fundit në akset rrugore të Durrësit janë regjistruar 3 aksidente, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur 4 persona.

Një 42-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga Policia e Durrësit.

Një 39-vjeçare e shpallur në kërkim prej 3 vitesh, ka rënë në prangat e policisë së Korçës.

Një parukiereje i kanë vënë tritol ne dyqanin e saj në lagjen "Isa Boletini" në Vlorë.

Një shtetas shqiptar është gjetur i vrarë me plumb në kokë në Athinë.

Një 25-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia pasi iu gjetën drogë, armë e municione luftarake.  Gjatë operacionit të koduar "Me

Ka shkuar në 2 numri i shqiptarëve të vdekur nga shembja e urës në Xhenova.

Një shqiptar ka humbur jetën si pasojë e shembjes së urës në Xhenova, ditën e djeshme.Viktima është 22-vjeçari Marjus Djerri nga Shijaku.

Një adoleshent shqiptar ka humbur jetën në Itali, pasi kishte mbetur i plagosur në një aksident të disa ditëve më parë.