Durrës, një shtetas i huaj mbërrin i vdekur në spital, policia nis hetimet

Postuar: 13/01/2018 - 18:58

   Një shtetas sirian, i akomoduar në Qendrën e Grumbullimit për të huajt në Manzë, Durrës është dërguar me ambulancë i vdekur në spitalin rajonal të qytetit.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00.05 të ditës së shtunë.

Mësohet paraprakisht se 63-vjeçari nga Siria A.Ç. vuante nga sëmundja e parkinsonit.

Policia e Durrësit po punon për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një shpërthim ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Ahmetaq të Fushë-Krujës, në ambientet e jashtme të banesës së Nazmi Demirxhiut, D

   Një 20-vjeçare është dhunuar nga tre meshkuj, pranë rrugicës së shtëpisë së saj.

   Zyrat e një kompanie sigurimi në lagjen nr.9 të qytetit të Durrësit janë vjedhur natën e kaluar nga hajdutët.

   Një aksident me 8 të plagosur ka ndodhur në aksin Milot-Rrëshen, ku një autobuz është përplasur me një karotrec.

   Të tjera detaje janë zbardhur rreth aksidentit të ndodhur pasditen e sotme të një gruaje në autostradën Elbasan- Ish-Metalurgjik.

   Shtetasi i ndaluar nga sektori i narkotikëve në Drejtorinë e Policisë Durrës është Benard Hamzai, nga Mashkullora e Gjirokastrës.

   Një 26-vjeçar nga Mamurrasi ka mbetur i plagosur në Laç nga një person, që është identifikuar nga policia dhe po punohet për kapjen e

   Zbulohet identiteti i dy grabitësve, që kërcënuan me elektroshok shitësen e argjendarisë dhe vodhën rreth 2 kg buzhuteri floriri në nj

Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë një 56-vjeçar pasi ka aksidentuar një këmbësor të mitur.

Paraditen e kësaj të premteje, policia ka gjetur dhe sekuestruar 310 kg kanabis brenda një furgoni në fshatin Kraps të Fierit.