E rëndë, i riu qëllon me armë një vajzë e më pas veten

Postuar: 21/01/2018 - 15:24

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet. Një i ri ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të një vajze, e më pas ndaj vetes. Dy të rinjtë mësohet se ndodhen në gjendje të rëndë për jetën.

Ngjarja ka ndodhur përballës Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” në Tirane. Dyshohet se dy të rinjtë ishin në një lidhje me njëri-tjetrin.

Nuk dihen ende motivet e kësaj ngjarje të rëndë, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një grua shqiptare me banim në komunën italiane “Marina di Massa” është raportuar nga familjarët e zhdukur prej disa ditësh.

Një i ri shqiptar është prangosur 10 muaj pasi u arratis nga spitali ku ndodhej nën mbikëqyrjen e  policisë.

Prokuroria e Korçës akuzon tre efektivet e Komisariatit, për mosdhënie ndihme ndaj 27-vjeçarit Enea Ftoit, i cili ndërroi jetë brenda amb

Në sajë të një operacioni nga Sektori për Hetimin e Narkotikëve në DVP Elbasan, u arrestuan në flagrancë dy persona me 26 doza heroinë

Një 17-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka tentuar të grabisë me maskë dhe me armë zjarri një taksist.

Një çift bashkëshortësh kanë ngelur të plagosur pasi automjeti i tyre ka humbur kontrollin dhe është përplasur me murin e një lokali që i

   Detaje të reja janë bërë publike në lidhje me plagosjen e ndodhur sot në Durrës, ku një djalë së bashku me të fejuarën e tij kanë tent

   Policia ka shkatërruar një bandë, e cila dyshohet se ka trafikuar me qindra emigrantë në Britani, të fshehur në kamionë frigoriferikë.

   Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në qytetin e Durrësit.

   Policia është vënë në kërkim të një adoleshenti shqiptar, i cili është raportuar i zhdukur nga adresa ku po qëndronte në Worthing të A