Ekzekutim me silenciator, shoqërohen 3 persona

Postuar: 14/02/2018 - 22:04

   Një burrë rreth 40-vjeç është gjetur i pajetë në Rrugën “Nikolla Tupe” në zonën e ish-Bllokut, në Tiranë.

Sipas informacioneve të para nga policia, dyshohet se burri është vrarë duke u qëlluar disa herë me armë zjarri pranë banesës së tij.

Dyshimet e para janë se 64-vjeçari Memli Begalla mund të jetë vrarë me silenciator.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policore, që kanë rrethuar zonën. Paraprakisht mësohet se janë shoqëruar tre persona, të cilët dyshohet se mund të kenë parë skenën e krimit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Mospagesa për punën e bërë është kthyer në mollë sherri mes menaxheres së një kompanie private dhe pronarit të kompanisë që operon në

Një krim në familje është regjistruar mesditën e djeshme në Durrës, ku 25-vjeçari Hajri Neziri, ka plagosur me thikë dy prindërit e tij.

Eksatradohen nga Interpol Tirana dy shtetas nga Italia dhe Greqia të dënuar për vepra të ndryshme penale.

Një grua e moshës 41 vjeçe nga Durrësi, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore në spital, pas një tentative për t’i dhënë fund jetës.

Izet Haxhia, i dënuar në mungesë me 25 vite burg si bashkëpunëtor në vrasjen e Azem Hajdarit, ka dalë sërish sot përpara Gjykatës së Tira

Edhe pas gjyqit të katërt të zhvilluar ndaj ish-manjantit të naftës, Gjykata e Shkallës së Parë e shpalli të pafajshëm.

Një grua shqiptare me banim në komunën italiane “Marina di Massa” është raportuar nga familjarët e zhdukur prej disa ditësh.

Një i ri shqiptar është prangosur 10 muaj pasi u arratis nga spitali ku ndodhej nën mbikëqyrjen e  policisë.

Prokuroria e Korçës akuzon tre efektivet e Komisariatit, për mosdhënie ndihme ndaj 27-vjeçarit Enea Ftoit, i cili ndërroi jetë brenda amb

Në sajë të një operacioni nga Sektori për Hetimin e Narkotikëve në DVP Elbasan, u arrestuan në flagrancë dy persona me 26 doza heroinë