EMRI/ Aksidenti tragjik, vdes i riu shqiptar në Itali (VIDEO)

Postuar: 11/07/2018 - 18:58

   Një i ri shqiptar ka humbur jetën në spital në Itali, disa ditë pas një aksidenti me makinë.

Siç raportojnë këtë të mërkurë mediat italiane, viktima është Besar Mislyni 24 vjeç, me banim në Santa Croce, i cili ka humbur jetën disa ditë më parë.

Më 4 korrik, makina Ford Fiesta me të cilën lëvizte doli nga rruga dhe u përplas dhunshëm me një pemë në Montefalcone.

Pas incidentit, i riu u transportua në spital me helikopter, por nuk arriti të mbijetojë.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një 44 vjeçar është arrestuar nga uniformat blu pasi akuzohet se në gjendje të dehur ka dëmtuar mjetin e policisë i cili ishte i parkuar.

Kadri Voga, babai i Mondi Vogës i shpallur në kërkim nga policia si autor i dhunës ndaj avokatit Ilia Ilia ngre akuza të rënda ndaj Proku

Një 48-vjeçe shqiptare është arrestuar më 20 korrik pasi policia gjeti 1 kilogram kokainë të groposur në oborrin e shtëpisë së saj në Ath

Policia Rrugore ka vijuar kontrollet gjatë fundjavës me qëllim rritjen e sigurisë rrugore në disa pika të kryeqytetit si dhe në autostrad

   Policia e Durrësit ka identifikuar njërin nga autorët e rrahjes së avokatit të njohur nga Durrësi, Ilia Ilia, një ditë më parë, pranë

   Ndalohet dhe shoqërohet në polici kreu i PD-së në qytetin e Gramshit, Elmaz Haruni.

   Policia e Tiranës ka bërë thirrje për identifikimin e një zonje që është e sëmurë.

   Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen e sotme në zonën e lagjes ‘Nënë Tereza’ në Lezhë.

Një sherr masiv ka ndodhur para një lokali në qytetin e Vlorës.

Një 59-vjeçar nga Durrësi, i cili ishte me pushime në Dhërmi, ka humbur jetën ditën e djeshme.