Hajduti vjedh shumën e madhe të eurove dhe lekëve në një shtëpi

Postuar: 13/01/2018 - 21:43

   Grabitet një shumë e madhe parash në një banesë në Fier.

Policia lokale bën me dije se në lagjen “Kryengritja”, një person ende i paidentifikuar ka hyrë dhe ka vjedhur 10 mijë euro dhe mbi 5 milion lekë të vjetra.

Njoftimi i policisë:

Më datë 12.01.2018, gjatë natës, në lagjen “Kryengritja”, kanë vjedhur 10.000 euro e 550.000 lekë, në banesën e shtetasit K.M.,  vjeç 56. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 134 i Kodit Penal.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Bledar Pura, shef i regjimit të burgut të sigurisë së lartë, 313 u sulmua me shkopinj bejsbolli në rrugën e Dajtit një ditë më parë.

   Policia e Tiranës ka vënë në pranga sot avokatin Gazmir Xhurxhi, i cili është denoncuar nga klienti i tij.

   Historia e Silvana Beqiraj, shqiptares që u gjet e vrarë 4 vjet më parë në Francë, është rikthyer sërish në vëmendjen e shtypit britan

Policia ka nisur hetimet ndaj një personi në Durrës, aksioner në një shoqëri private, pasi është gjetur i braktisur një mjet që i përket

Ditën e sotme, rreth orës 13:10, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë se në Lundër, një shtetas ka hipur në shtyllën e një tensio

Shqiptari i arrestuar para dy vitesh pasi vrau gruan e tij greke me thikë, ka bërë një kërkesë për prindërit e viktimës.

Roja Kufitare dhe Delta Force kanë gjetur një gomone të braktisur në Radhimë në breg të detit mëngjesin e sotëm gjatë patrullimit dhe kon

Një 53-vjeçar dyshohet se ka vdekur pasi është rrëzuar te vaskat e peshkut në vendin e quajtur “Shën Vasil” në Vlorë.

Policia e Tiranës ka finalizuar mëngjesin e sotëm operacionin e koduar "Taksisti".

Policia italiane vuri në pranga dy ditë më parë 6 shqiptarë, 5 prej të cilëve anëtarë të një fisi, që akuzohen për trafik kokaine.