I merr me forcë "Audin" shijaksit, 27-vjeçarin e gjen belaja

Postuar: 13/01/2018 - 16:15

Në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, ditën e djeshme janë referuar materialet për një 27-vjeçar nga Tirana, pasi dyshohet se më datë 04.01.2018, rreth orës 12:00, në Maminas, t'i ketë marrë makinën një 28-vjeçari.

Policia shkruan se i riu me iniciale S.S., me vetëgjyqësi i ka marrë mjetin tip "Audi", shtetasit A.I., banues në Shijak. Neni 277 i Kodit Penal.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një 59-vjeçar i ka dhënë fund jetës mbrëmjen e sotme, duke u vetëvrarë.

   Dhimbja ka pllakosur familjen dhe të afërmit e Agim Bucit, i cili gjeti vdekjen mbrëmjen e së mërkurës teksa ndodhej në dyqanin e vogë

   Policia e Kukësit ndalon 75-vjeçarin, i cili dyshohet si autori i vrasjes së bashkëshortes së tij, ngjarje e ndodhur më datën 04.04.20

   Një i ri i ka dhënë fund jetës ditën e djeshme pasi u hodh nga pallati në rrugën “Xhanfize Keko’ në Tiranë.

   Dy 37-vjeçarë nga Durrësi janë vënë nën ndjekje penale pas dy problematikave në lidhje me prindërit.

   Një ngjarje e rëndë është parandaluar nga policia në fshatin Gurrë Klos të Matit.

   Dy vajza të reja kanë tentuar t'i japin fund jetës duke pirë ilaçe, njëra në Tiranë e tjetra në Lezhë.

   Instituti i Statistikave raportoi sot se, në tremujorin e parë 2018, janë evidentuar gjithsej 7.909 vepra penale, duke shënuar një rri

Kishte falsifikuar një pasaportë duke vendosur foton e tij në emër të dikujt tjetër dhe më pas ka tentuar të kalojë përmes portit të Durr

Policia ka nisur hetimet ndaj një 24-vjeçari nga Tirana, pasi akuzohet për vjedhje të një shume parash.