Përplasen “Benz”-i me “Volvo”-n në Durrës, arrestohet njëri prej shoferëve

Postuar: 14/06/2018 - 16:29

Foto ilustruese

Dy mjete tip “Benz” e “Volvo” janë përplasur me njëra-tjetrën në Durrës, ndërsa policia ka arrestuar në flagrancë drejtuesin e “Benz”-it që ishte në gjendje të dehur.

“Më datë 13.06.2018, u arrestua në flagrancë shtetasi G.D., vjeç 61, banues në Durrës, pasi në lagjen nr. 17/1, duke drejtuar në gjendje të dehur, mjetin tip “Benz”, është përplasur me  mjetin tip “Volvo”, me drejtues shtetasin N.V., vjeç 34, banues në Durrës”, informojnë sot burime zyrtare të policisë.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin e koduar “Pazari i Mesnatës”, ku ka arrestuar dy persona të cilet akuzohen se shisnin kokainë

Një shtetas i dënuar me 8 vite burg është ekstraduar nga Greqia drejt vendit tonë. 

   Pre e hajdutëve mbrëmjen e së hënës ka rënë shkolla e mesme e përgjithshme “Olsi Lasko” në Shkozet.

   Vëllai i autorit të masakrës në Selenicë të Vlorës ka qenë ndërmjetësuesi kryesor dhe ai që ka bindur Ritvan Zykajn që të dorëzohet në

   Tenton të mbysë 2 vajzat e saj të mitura si edhe djeg banesën e bashkëjetuesit të saj, arrestohet në flagrancë nga policia.

   Policia e Tiranës bën të ditur se në vijim të informacionit të dhëne më parë për ngjarjen e ndodhur në Kamëz ku është qëlluar me armë

   Sot pritet te dale ne gjyq shqiptari 38-vjeçar, i arrestuar për plagosjen me armë të kushëririt të tij.

   Persona ende të paidentifikuar kanë hedhur eksploziv në një banesë në Kamëz dhe më pas kanë qëlluar me armë në drejtim të saj.

   Një shtëpi u shkrumbua totalisht në fshatin Grecalli të Fierit. Nuk ka të lënduar nga zjarri, ndërsa kanë nisur hetimet për shkaqet.

   Policia e Korçës ka arrestuar një 31-vjeçar, i cili qarkullonte me armë me vete.