Përplasen dy makina në autostradën Tiranë-Durrës, e treta përfundon në kanal

Postuar: 12/02/2018 - 12:40

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Tiranë-Durrës.

Ngjarja ka ndodhur pak më parë, ndërsa në aksident janë të përfshira dy mjete autovetura dhe një furgon.

Siç mund ta shikoni në videon e siguruar nga "JOQ.al", dy autoveturat janë përplasur mes tyre dhe kanë ngelur në mes të autostradës, në korsinë e shpejtësisë, duke shkaktuar kështu kaos në qarkullim.

Disa metra larg tyre shihet një tjetër mjet i hedhur në kanal. Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident dhe shkaktarët e tij.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Identifikohet shqiptari që po lufton për jetën në Itali, pasi u gjet i gjakosur, i qëlluar me një plumb në ballë.

Moti i keq në vend ka shënuar dhe aksidentet e para, pasi një kamion ka dal nga rruga mëngjesin e sotëm dhe ka bllokuar qarkullimin për d

Anëtarët e një bande shqiptare të drogës janë dënuar me burg në Britani, pasi autoritetet u gjetën një sasi kokaine me vlerë më shumë se

Ndërhyrja në kohë e Policisë, parandalon konfliktin e mëtejshmëm duke arrestuar në flagrancë autorin e një ngjarjeje, ku protagonistë ish

Kreu i Bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj dhe 11 zyrtarë të tjerë të këtij institucioni janë paraqitur mëngjesin e sotëm në Gjykatën e Lezh

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave ka ndaluar efektin e komisariatit nr. 3 në Tiranë, Adriatik Bakiasi.

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Divjakë.

Shqiptari i cili u përfshi në një aksident mbrëmjen e së premtes në Parma të Italisë ka ndërruar jetë sot.

Një tjetër banesë ka rënë pre e hajdutëve në qytetin e Durrësit.

Një burrë 35-vjeçar është paraqitur në komisariatin e policisë së Durrësit për të kërkuar ndihmën e bluve për gjetjen e gruas së tij.