Policia e Tiranës ndalon Stresin

Postuar: 13/04/2018 - 10:23

Policia e Tiranës ka shoqëruar gjatë ditës së sotme këngëtarin Arkimed Lushaj.

Burime nga policia thanë se e kanë ndaluar Stresin, pas kontrollit të ushtruar në banesën e tij.

Motivet e shoqërimit nga uniformat blu janë ende të paqarta, pasi nuk është bërë e ditur se çfarë kanë gjetur në shtëpinë e tij.

Mësohet se mbrëmjen e sotme në orën 21:00, Stresi kishte të programuar për të mbajtur një koncert live në qytetin e Shkodrës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pesë vizitorë nga Tirana udhëtuan drejt malit të Tomorit për të kaluar fundjavën, por jo gjithçka shkoi siç e kishin menduar.

Edhe pse vazhdon hetimi për vdekjen tragjike të një marinari shqiptar, në një port në qytetin lindor anglez të King’s Lynn, ministrja bri

Gjatë një operacioni në Kostur, policia helene ka kapur një automjet luksoz me drogë në kufirin greko-shqiptar.

Një motor dhe një makine janë aksidentuar pak minuta më parë në Durrës.

Një 37-vjeçar nga Durrësi i shpallur në kërkim është ndaluar nga komisariati i policisë Maliq ditën e djeshme.

Më datë 20.04.2018, në lagjen nr. 9, kanë vjedhur me thyerje banesën e kanë marrë sende me vlerë .

Një aksident ku ka mbetur e lënduar një vajzë e re nga Durrësi ka ndodhur dy ditë më parë në rrugën Tiranë-Durrës, ndërsa sot policia njo

Kishte zgjedhur për të kaluar fundjavën në bregdetin shqiptar, por ka gjetur vdekjen papritur turisti kosovar, i nisur me një grup miqsh

Dy shqiptarë të liruar nga burgu kohët e fundit janë të dyshuarit kryesorë për vrasjen e një biznesmeni 52-vjeçar në lagjen Kifissia në v

Seksioni për narkotikët, ka arrestuar në flagrancë ditën e premte më 20 prill, një 32-vjeçar.  Ai u kap me një sasi kanabisi në banesë.