Sherr me thika mes të rinjve, një i plagosur (EMRI)

Postuar: 13/02/2018 - 13:15

Një sherr i momentit ka përfunduar me plagosjen e një të riu.

Mësohet se plagosja ka ndodhur në Vaun e Dejës, pasi një sherri mes Xhulio Rodestanit, i cili është plagosur në trup dhe një bashkëmoshatari të tij.

Rodestani është dërguar me urgjencë në Spitalin Rajonal të Shkodrës ku ka marrë ndihmën mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një 59-vjeçar në Shijak ka kërkuar mbrojten e Gjykatës së Durrësit pasi ish-bashkëshortja e tij e dhunon psikologjikisht.

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të enjte, kur një makinë në qytetin e Vlorës ka përplasur një fëmijë 3 vjeç.

Gjykata e Krimeve të Rënda ka rrëzuar kërkesën e Eftmimiu Eftimius për lirim nga burgu duke lënë në fuqi vendimin e Shkallës së Parë.

10-vjeçarja Noemi Preka është përcjellë mesditën e sotme për në banesën e fundit.

Të tjera detaje dalin në lidhje me aksidentin e frikshëm rrugor në afërsi të Maminasit në autostradë, ku humbën jetën një taksist nga Dur

Policia e Tiranës ka arrestuar një të ri, i akuzuar për vjedhjen e përsëritur të kishës së “Shna Ndoit” dhe për dy vjedhje të tjera në kr

Disa persona janë shoqëuar nga Policia e Lezhës në lidhje me grabitjen e një dite më parë në një banesë, ku autorët dhunuan edhe kryefami

Autoritetet në Durrës kanë identifikuar drejtuesin e mjetit tip “Benz”, i cili dyshohet se mbrëmjen e së mërkurës shkaktoi aksidentin me

Policia e Durrësit ka arritur të identifikojë shoferin e automjetit tip “Benz” që shkaktoi aksidentin e rëndë me dy të vdekur në autostra

Pesë minatorë kanë mbetur të plagosur në minierën e Shëngjunit në Klos.