Shkon te vaskat e peshkut, rrëzohet dhe vdes 53-vjeçari

Postuar: 18/01/2018 - 09:52

Një 53-vjeçar dyshohet se ka vdekur pasi është rrëzuar te vaskat e peshkut në vendin e quajtur “Shën Vasil” në Vlorë.

Sipas burimeve nga policia, bëhet e ditur se ai ka qenë te vaskat e peshkut dhe dyshohet të ketë rënë e më pas ka gjetur vdekjen, por trupi i tij s’është gjetur ende.

Njoftimi i policisë:

Më datë 18.01.2018, Policia Kufitare Vlorë është njoftuar se në vendin e quajtur “Shën Vasil”, te vaskat e peshkut në Gadishullin e Karaburunit dyshohet se mund të ketë rënë e të jetë mbytur shtetasi A.Gj.,53 vjeç, banues në Tiranë.

Shërbimet Policore po vijojnë të kontrollojnë zonën me qëllim gjetjen e trupit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një grua shqiptare me banim në komunën italiane “Marina di Massa” është raportuar nga familjarët e zhdukur prej disa ditësh.

Një i ri shqiptar është prangosur 10 muaj pasi u arratis nga spitali ku ndodhej nën mbikëqyrjen e  policisë.

Prokuroria e Korçës akuzon tre efektivet e Komisariatit, për mosdhënie ndihme ndaj 27-vjeçarit Enea Ftoit, i cili ndërroi jetë brenda amb

Në sajë të një operacioni nga Sektori për Hetimin e Narkotikëve në DVP Elbasan, u arrestuan në flagrancë dy persona me 26 doza heroinë

Një 17-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka tentuar të grabisë me maskë dhe me armë zjarri një taksist.

Një çift bashkëshortësh kanë ngelur të plagosur pasi automjeti i tyre ka humbur kontrollin dhe është përplasur me murin e një lokali që i

   Detaje të reja janë bërë publike në lidhje me plagosjen e ndodhur sot në Durrës, ku një djalë së bashku me të fejuarën e tij kanë tent

   Policia ka shkatërruar një bandë, e cila dyshohet se ka trafikuar me qindra emigrantë në Britani, të fshehur në kamionë frigoriferikë.

   Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në qytetin e Durrësit.

   Policia është vënë në kërkim të një adoleshenti shqiptar, i cili është raportuar i zhdukur nga adresa ku po qëndronte në Worthing të A