Xhaxhai torturë nipit: E vara qenin, ma solli në majë të hundës

Postuar: 13/02/2018 - 14:19

B.M. nga një fshati Dragostun i Librazhdit është vetëm 4 vjeç dhe dhunohet në mënyrë barbare nga prindërit dhe xhaxhai i tij 29-vjecari, Fati Methasa.

Denoncimi ka mbërritur për Gazetën Shqiptare nga një i afërm i të miturit, i cili ka qenë prezent në shumë raste dhunimesh.

Sipas denoncuesit, gabimet e 4-vjeçarit ndëshkohen në mënyrë kafshërore sidomos nga xhaxhai, i cili momentalisht po kalon dhe një gjendje të rëndë psikologjike për shkak të divorcit.

Gjithë fshati është në dijeni të abuzimeve me fëmijën, pasi të qarat dhe të bërtiturat e tij dëgjohen deri larg, megjithatë askush nuk ndërhyn.

Në Facebook-un e tij me profil të rremë (Fati Librazhd), 29-vjeçari ka arritur deri aty sa ka postuar një foto ku tregohet fëmija i varur nga bluza pas një gabimi të supozuar.

Postimi në Facebook

Ja çfarë bën Babaloku, ato që bëjnë faj Babaloku i dënon me varje”, shkruan ai.

Por më drithërues është komenti i tij poshtë fotos kur shprehet se: “ Xhaxhai e vari qenin se ia kishte sjellë në majë të hundës”.

Komentet në Facebook

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një fotografi e djalit të tij është postimi i fundit që 30-vjeçari Boran Bercana kishte hedhur në rrjetet sociale pasditen e së shtunë

   Ditën e shtunë, ndërrprerja e energjisë elektrike shkaktoi një incident të frikshëm në një pallat në lagjen nr.12, në Durrës.

   Janë hapur këtë të dielë dyert e mortit për çiftin Boran Berçana e Silvana Ndoci, të vrarë orët e para të mëngjesit me breshëri arme n

   Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje të diele në autostradën Tiranë-Durrës.

   Një shqiptar i moshës 44-vjeçare është arrestuar këtë të dielë nga policia e Modenas në Itali, pasi akuzohet për rrëmbim dhe kërcënim

   Ka hyrë në ashensorin e pallatit të tij, por ndërprerja e energjisë elektrike ka bërë që ai të kalonte disa nga momentet më të frikshm

   Një e moshuar 71-vjeçare nga Durrësi, shtetasja Q.Ç.

   Policia e Durrësit njofton se "janë arrestuar në flagrancë shtetasit, A.E., M.B, si dhe u referuan materialet në Prokurorinë pranë

   Një shqiptar, 32 vjeç është gjetur i vdekur në Greqi. Ngjarja mësohet se është zbuluar ditën e sotme.

   Në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele e gjithë Shkodra është tronditur nga një vrasje e rëndë, ekzekutimi i ish-efektivit Bora