Bashkëshortja e Zarates pa frena: Mauro do më lejonte të bëja seks me Bekamin, shikojmë porno bashkë

Postuar: 25/05/2018 - 13:31

Bashkëshortja e sulmuesit argjentinas, Mauro Zarate, i cili aktualisht është pjesë e Velezit, i ka surprizuar të gjithë me deklaratën e bërë. Natalia Veber e shpreh hapur fantazinë seksuale me Devid Bekam si dhe tregon që shikon me Mauron porno për tu motivuar.

"Kam fantazi seksuale me Devid Bekam. Mauro e di. Ai më thotë se është i ftohtë. Më jep leje për të shkuar në shtrat. Mauros do t’i jepja leje të shkonte me Çeleste Çid. Ajo është vajza më e bukur në Argjentinë, por gjithçka mbetet në imagjinatë. Me bashkëshortin shikojmë filma porno, të cilët na motivojnë. Vendi im i preferuar për të bërë seks është në dush. Mauro xheloz? Ai kontrollon mirë. Është përdorur për të dërguar mesazhe. Unë jam xheloze shumë sepse shkruan me të njëjtin ton, por secili prej nesh e di se çfarë duhet të bëjë. Mauro më shkruan mesazhe pikante, është mirë të mbash gjallë zjarrin e çifti", shprehet bashkëshortja e Zaratës për programin "Espectaculo". Çifti është martuar në vitin 2011.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Rekord i ri në sistemin tonë diellor.

   Gjatë botërorit 2018 ish banorja e Big Brother, Rike Roçi, ka qenë pjesë e paneleve në emisionin sportiv në Top Channel. 

   Arkivoli prej ari i një gruaje e cila u varros me bizhuteri të çmuara është hapur në Trinidad, pas frikës se grabitësit e kishin vënë

   Një peshkaqen ka kafshuar dy fëmijë në bregdetin e Nju Jork.

   Ajo kurrë nuk nguron të flasë me “gjuhën” e trupit.

   “Burberry”, marka luksoze britanike e modës, ka shkatërruar rroba të pashitura, aksesorë dhe parfume me vlerë 28.6 milionë paundë, ose

   Një burrë ka humbur jeten pasi konsumoi ne nje restorant midhje.

Kampionati Botëror "Rusi 2018" përveç emocioneve të futbollit solli edhe shumë reklama për bastet sportive.

Michael Veley, turist amerikan dhe i sëmurë me kancer zgjodhi Venecian si udhëtimin e tij të fundit në këtë jetë, gjatë të cilit i vodhën

Zonja e Parë, Melanie Trump duket se ka përjetuar diçka të pakëndshme kur është takuar me presidentin rus Vladimir Putin.