Fitorja madhështore ndaj Gjermanisë, tifozi meksikan propozon të dashurën për martesë

Postuar: 18/06/2018 - 13:49

Meksika arriti një fitore madhështore duke mposhtur kampionët e botës në fuqi, Gjermaninë, me rezultatin 1-0 falë golit të Lozanos në minutën e 35-të. Një tifoz e kishte paraprirë këtë sukses, teksa një tifoz meksikan, pas entuziazmit të fitores, propozoi të dashurën për martesë.

Çifti u rrethua nga një turmë njerëzish, teksa ai u ul në gjunjë për të bërë propozimin. Në këtë moment vajza u ul dhe i dha një puthje dhe një përqafim. Atmosfertë e jashtëzakonshme.

Të pranishmit mbanin veshur fanellën e Meksikës, ndërsa kjo ditë, do të jetë dita më e bukur në jetë e çiftit meksikan.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Vetëm pak ditë më parë çifti i njohur i showbizit shqiptar Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë me vogëlu

Mjaftuan vetëm disa minuta në pasarelë dhe ajo fitoi vëmendjen e të gjithëve.

   Modelja britanike Chloe Ayling, e cila vitin e kaluar u mor peng në Itali për 6 ditë, ka rrëfyer ditët e saj të vështira.

   Patrik O’Well është 44 vjeç dhe që nga mosha 30 vjeç bën xhiron e të gjithë pistave të garave të botës, duke tentuar të shtypë gazin n

Për të lehtësuar djegiet e lehta por dhe për pastrim, vetitë e Aloe Verës janë me vërtet të shumta.

   Një “lavë bombë”, një copë fluturuese e shkëmbit të shkrirë, goditi një varkë turistike në oqean, pranë ishullit të madh të Hawaii-t,

Shatërvanet e Durrësit janë bërë objekt talljeje së fundmi nga ana e qytetarëve.

Mendimet negative jo vetëm që ndikojnë negativisht në gjendjen tuaj mendore, por edhe në shëndetin tuaj, mirëpo çojnë edhe në rezultate d

   Vetëm dy muaj me pare, Meghan Markle zyrtarisht hyri në familjen mbretërore dhe tashmë duket se ndihet e qetë.

Një fshat në ishullin e Grenlandës në Polin e Veriut është përfshirë nga paniku pas afrimit të një ajsbergu gjigant.