Njerëz mbi autobusë e makina, festë e çmendur në Paris (VIDEO)

Postuar: 11/07/2018 - 12:22

Nëse tifozët francezë të pranishëm në Rusi kanë festuar nëpër lokale dhe në sheshet e Shën Pjetërburgut natën e djeshme, në Paris euforia ka qenë madhështore, por duke kaluar gati në frenezi.

Pas vërshëllimës së trefishtë kundër Belgjikës, tifozët kanë dalë nëpër rrugë dhe kanë bllokuar trafikun.Madje, frenezia ka arritur deri aty sa njerëz të ekzaltuar përtej masës kanë vrapuar mbi makinat të parkuara dhe të tjera që kishin mbetur në trafik të palëvizura, por edhe mbi autobusë.

E gjithë kjo festë për disa momente ka përhapur edhe pak panik dhe ndërhyrja e forcave policore ka qenë e vështirë, duke marrë parasysh se turma euforike sa vinte dhe shtohej, ndonëse situata është qetësuar me kalimin e minutave, por dëmet e shkaktuara nga këto festime pritet që të jenë jo të vogla dhe do të llogariten në orët në vazhdim.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Rojet plazhit në Gjermani kanë lëshuar një paralajmërim, pasi sipas tyre një numër në rritje fëmijësh janë mbytur këtë verë, e kjo për

   Dasma e moderatorit të njohur, Ledion Liço me trashëgimtaren e pasur të TOP MEDIAS, Sara Hoxhën është një ndër ngjarjet më të komentua

   Një djalë i ri kishte vendosur ta befasojë të fejuarën e tij duke i propozuar në 60 metra lartësi, më saktësisht mbi mbishkrimin e bër

   Një 21-vjeçare është bërë personi më i ri në Shtetet e Bashkuara të Amerikës që ka bërë transplant të plotë të fytyrës.

   Kim Kardashian gjithmonë ka ditur të tërheqë vëmendjen e gazetave rozë.

Komunikimi në çift është tepër i rëndësishëm, qoftë edhe kur është përmes mesazheve.

Vitet nga 2018 deri në 2022 do të jetë edhe më të nxehta nga se parashikohej nga modelet klimatike, sipas një studimi të publikuar sot që

Çiftet jo gjithmonë janë të lumtur në jetën e tyre dashurore.

   Të gjithë e njohim Madonna-n, këngëtarja e cila theu shumë tabu.

   Karakteri i një personi është shumë i vështirë për t’u kuptuar, kështu që sjelljet tona të përditshme tregojnë shumë detaje.