103-vjeçarja bën 130 mijë kilometra për ekipin e zemrës

Postuar: 12/02/2018 - 15:54

Për ekipin e zemrës nuk ka rëndësi rezultati, kategoria, largësia apo çdo gjë tjetër, ai do të mbetet dashuria që zgjat përgjithmonë. Këtë e di më së miri zonja Kitty Thorne e cila është shumë e famshme në Angli për mbështetjen e ekipit të Bristol Rovers.

E lindur në vitin 1915, së fundmi Thorne ka mbushur 103 vjeçe, por kjo nuk e ndali për të përshkruar 130 000 kilometra për ta parë ekipin e dashur në transfertë.

Në një deklaratë për mediat britanike ajo thekson se i vjen shumë keq që tifozët preferojnë t’i shohin ndeshjet në televizor pasi sipas saj nuk është e njëjta gjë.

"Kam njohur shumë njerëz dhe kam lidhur miqësi të rëndësishme. Të shkosh në stadium është bukur edhe për këtë. Më vjen keq që sot shumë tifozë zgjedhin ta shikojnë ndeshjen nga televizori. Nuk është e njëjta gjë", thotë Kitty.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Duhet të jesh i dëshpëruar për të pirë gjak kobre në mënyrë që të mbijetosh.

   Keltët e lidhnin çdo periudhë të vitit me një pemë të ndryshme.

   Në transmetimet e drejtpërdrejta sigurisht që ndodhin edhe momente të sikletshme, të cilat nuk parashikohen në skenar.

   Legjenda e reperit Grime Stormin nuk ka mund dot të mposhtë betejën me kancerin.

   Ditën e sotme disa nga portalet e huaja shkruan se aktori i njohur Sylvester Stallone kishte ndërruar jetë.

   Kishte shkuar të bënte pazar së bashku me bashkëshortin në një qendër tregtare në Baraccola, Itali, por ka gjetur vdekjen nga pica.

Nuk ka rëndësi nëse jeni një milioner apo klasë e mesme, gjithmonë ka hapësirë për të përmirësuar financat tuaja.

Kafshët shtëpiake ndihmojnë në kurimin e çrregullimeve psikologjike, raporton një studim i fundit nga Universiteti i Liverpool-it në Mbre

Të qënurit vetëm pa një partner/e ka të mirat e saj, ndaj të gjithë ju që jeni single, hidhini një sy këtij lajmi!