Aktorja sexy durrsake rikthehet fuqishëm, gati për filmin e radhës (FOTO)

Postuar: 20/05/2018 - 18:40

Pasi u ngjit në teatrin e Korçës me ‘Vetëvrasësin’, aktorja durrsake Olta Gixhari tani kthehet me një rol në film.

Prej kohësh atë e kishim parë të tërhequr, por tashmë është momenti i duhur që Olta të kthehet. Dhe si gjithmonë biondja sexy e skenës nuk e humbet sharmin e saj.

Në postimin e fundit ajo shfaqet duke regjistruar një nga skenat e filmit. Nuk jepen shumë detaje për projektin e fundit, por ajo që garantohet nga pamjet është se Olta do të nxjerrë në pah më të mirën e saj.

 

#Papadhimitri #film #director #Love #onset

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një grua nga Britania e Madhe, ka jetuar 28 vjet me një lente kontakti të ngecur në sy pasi e kishte humbur pas një goditjeje të marrë gj

Videot e nuseve që vallëzojnë janë zakonisht “të qeta” dhe të bukura.

Me temperatuart e larta në Kolumbi, vendasit në qytet kanë nevojë për dushe të ftohta edhe për një arsye tjetër.

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një video teksa është duke u qethur tek berberi.

   Vera Graboca dhe vajza e saj, Linda, kanë një marrëdhënie shumë të veçantë nënë e bijë, aq sa me njëra-tjetrën duken si dy shoqe të ng

   Rudina Magjistarari është një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. 

   Një trend i ri ka “pushtuar” Instagramin.

   Kreu i vendit është duke pushuar në jug të vendit këtë verë, dhe në rrjetet e tij sociale ai është shumë aktiv, duke ndarë me të gjith

   Këngëtarja Rita Ora po vazhdon që në mes te turneve të saj muzikore që ka në gjithë botën, të gjejë pak kohë për relaks.