Arrestohet pornostarja që akuzoi Presidentin Trump

Postuar: 12/07/2018 - 11:39

Ylli i pornografisë e njohur me emrin artistik Stormy Daniels e cila u vu në qendër të mediave botërore pas deklaratës së fortë se kishte pasur një aferë seksuale me Presidentin amerikan Donald Trump, është arrestuar në Columbus, në Ohajo.

Lajmin për arrestimin e ka dhënë avokati i aktores në një postim në twitter, duke e cilësuar të motivuar politikisht.

Stormy Daniels është ndaluar në orët e para të mëngjesit të së enjtes teksa performonte në një stripclub. Ajo akuzohet se ka lënë klientët ta preknin, duke thyer kështu ligjet e Shtetit.

"Është absurde që policia përdor resurset e saj për operacione si ky. Dëshpërim i madh, do të përdorim të gjithë mekanizmat ligjorë për të hedhur poshtë akuzat" tha avokati.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   U përfol në media se çifti i njohur Ledion Liço dhe Sara Hoxha do të realizojnë në muajin gusht cremoninë e tyre martesore.

   Një futbollist i njohur i Premier League, ka paguar “qimet e kokës” tek një gangster evropian që t’i shpëtonte thyerjes së këmbëve, pa

Kayleigh Danielle nga Stanley mbeti shtatzënë në moshën 13-vjeçare dhe të gjithë i thanë se nuk do përfundonte studimet pasi duhet të kuj

Emelia Holden është kamarierja 21-vjeçare në Vinnie Van Go-Go's në Savannah, Gjeorgji, e cila ka rrahur klientin pasi ky i fundit e preku

Një modele është kritikuar nga fansat e saj që nuk është mirë nga trutë e kokës.

Në fillimet e saj Çiljeta nuk e ka nisur karrierën si këngëtare, por si aktore.

   Rekord i ri në sistemin tonë diellor.

   Gjatë botërorit 2018 ish banorja e Big Brother, Rike Roçi, ka qenë pjesë e paneleve në emisionin sportiv në Top Channel.