Befason opinionisti nga Durrësi: Paguhem sa dyfishi i rrogës së Ramës!

Postuar: 18/06/2018 - 20:28

   Olti Curri njohet si një prej opinionistëve që i thotë gjërat hapur dhe pa dorashka. 

Jo vetëm mendimet që ka për të tjerët, por edhe kur bëhet fjalë për gjërat e tij personale, ai nuk rezervohet. Ditën e sotme Olti ka bërë një intervistë me ndjekësit në Instastory, ku i ka njoftuar të gjithë që t`i dërgojnë pyetjet me mesazh dhe ai do t`iu përgjigjet. Pyetja e parë që i është drejtuar është: “Sa e ke rrogën?”

Ai është shprehur se është një pyetje e sikletshme, megjithatë nuk ka hezituar t`i përgjigjet. Olti ka treguar se ai paguhet nga reklamat që bën në Instagram dhe Facebook dhe në muaj i shkon sa dyfishi i rrogës zyrtare të kryeministrit të Shqipërisë.

Me një llogari të thjeshtë, paga zyrtare e kryeministrit është 2 milionë e 280 mijë lekë, ndërsa ajo e Oltit i bie të jetë diku te 4 milionë e gjysmë. Jo keq apo jo?!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kampionati Botëror "Rusi 2018" përveç emocioneve të futbollit solli edhe shumë reklama për bastet sportive.

Michael Veley, turist amerikan dhe i sëmurë me kancer zgjodhi Venecian si udhëtimin e tij të fundit në këtë jetë, gjatë të cilit i vodhën

Zonja e Parë, Melanie Trump duket se ka përjetuar diçka të pakëndshme kur është takuar me presidentin rus Vladimir Putin.

Ishte ende pa u mbyllur marrëveshja zyrtare midis Juventusit dhe Realit të Madridit, kur Cristiano Ronaldo ishte duke pushuar në Greqi.

   Eklipsi më i gjatë hënor për këtë shekull dhe shansi për të parë nga afër planetin Mars po vjen.

   Një anije brenda së cilës gjendej arë me vlerë prej rreth 130,5 miliardë dollarë është zbuluar në ujërat e Koresë së Jugut.

   Lënë vogëlushen e tyre 3 vjeçe pa ngrënë dhe e filmojnë, ndërsa ajo u lutet për ta ushqyer.

   Ndalemi te numri i fëmijëve që do bëni në të ardhmen, bazuar te shenja juaj e horoskopit.

   Një nga yjet më të njohura të industrisë së pornos ka zbuluar se si kanë reaguar prindërit e saj kur ajo u ka thënë se çfarë punë bën.

Loja në kuzhinën e shtëpisë nuk ka shkuar ashtu si duhej për një dy vjeçar në Turqi.