Deputeti i Shijakut zbulon për kë bën tifo në Botëror

Postuar: 18/06/2018 - 21:21

   Botërori “Rusi 2018” ka disa ditë që ka nisur dhe po mban të mbërthyer pas ekranit tifozë nga e gjithë bota.

Edhe tifozët shqiptarë nuk bëjnë përjashtim, ashtu siç nuk bëjnë përjashtim edhe deputetët, që megjithë angazhimet e politikës gjejnë kohën për të ndjekur ekipet e zemrës.

Deputeti Jurgis Çyrbja ka një motiv më shumë për të bërë tifo për ekipin e Gjermanisë, pasi siç thotë edhe vetë do ta hapë dritën jeshile për negocitat.

Me këtë bëni tifo?
Gjermaninë

Edhe po nuk na hapi negociatat?
Jemi të sigurtë që do i hapë

Do të fitojë Gjermania, mbrëmë ishte shumë dobët?
Do të fitojë

Keni blerë biletë për në Rusi?
Jo, Jo, akoma

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kampionati Botëror "Rusi 2018" përveç emocioneve të futbollit solli edhe shumë reklama për bastet sportive.

Michael Veley, turist amerikan dhe i sëmurë me kancer zgjodhi Venecian si udhëtimin e tij të fundit në këtë jetë, gjatë të cilit i vodhën

Zonja e Parë, Melanie Trump duket se ka përjetuar diçka të pakëndshme kur është takuar me presidentin rus Vladimir Putin.

Ishte ende pa u mbyllur marrëveshja zyrtare midis Juventusit dhe Realit të Madridit, kur Cristiano Ronaldo ishte duke pushuar në Greqi.

   Eklipsi më i gjatë hënor për këtë shekull dhe shansi për të parë nga afër planetin Mars po vjen.

   Një anije brenda së cilës gjendej arë me vlerë prej rreth 130,5 miliardë dollarë është zbuluar në ujërat e Koresë së Jugut.

   Lënë vogëlushen e tyre 3 vjeçe pa ngrënë dhe e filmojnë, ndërsa ajo u lutet për ta ushqyer.

   Ndalemi te numri i fëmijëve që do bëni në të ardhmen, bazuar te shenja juaj e horoskopit.

   Një nga yjet më të njohura të industrisë së pornos ka zbuluar se si kanë reaguar prindërit e saj kur ajo u ka thënë se çfarë punë bën.

Loja në kuzhinën e shtëpisë nuk ka shkuar ashtu si duhej për një dy vjeçar në Turqi.