E pyesin për tradhtinë, ja si përgjigjet ish-bashkëshorti i Eneda Tarifës

Postuar: 19/04/2018 - 23:00

   Erjon Zaloshnja i ftuari i parë në emisionin radiofonik në In radio, ka folur për projektet e tij në lidhje me muzikën rock në Shqipëri. Dihet që ai nuk pranon të pyetet për jetën e tij personale, por një pyetjeje në lidhje me tradhtinë, ju përgjigj.

Pyetja ishte: Sipas një sondazhi, njerëzit që punojnë natën kanë më shumë mundësi të tradhtojnë, si mendon ti?

Përgjigja e tij të linte të kuptonte, se edhe ndarja e tyre nuk ka pasur lidhje me tradhtinë. Sipas tij, nuk ka lidhje puna natën me tradhtinë, mjafton që personi të jetë i qëndrueshëm emocionalisht.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një nga ishujt më të bukur të Greqisë, Mykonos në këtë sezon vere është i tej mbushur me turistë.

   Sipas “Daily Star”, policia angleze po heton një futbollist të Premier League, i cili dyshohet se ka droguar dhe përdhunuar një modele

   Të gjithëve ju kujtohet edicioni e fundit të ‘Top Select’ në Top Channel ku drejtohej nga katër të rinj: Kiara Tito, Ardit Murataj, Li

   Kur Papa Françesku puthi vogëlushen Gianna Masciantonio në vitin 2015, shumë e panë si një sinjal inkurajues, pasi ajo ishte diagnosti

   Dy shtetas koreano-veriorë, nënë e bir janë takuar me njëri-tjetrin për të parën herë pas 68 vitesh.

   Ata duken një çift ideal dhe historia e tyre ngjan si në përralla. Një princ që dashurohet me një vajzë të thjeshtë të universitetit.

Nëse një çift ndahet në stinën e verës, duke prishur planet që kishin bërë së bashku për pushime, sipas ekspertëve, duhet të veprojnë kës

MTV's Video Music Awards rikthehet mbrëmjen e kësaj të hëne (20 gusht) në Radio City Music Hall në New York.

Njerëzve në Venezuelë u duhen shuma të jashtëzakonshme parash për të blerë disa ushqime bazë, pasi inflacioni në këtë vend ka dalë jashtë

Bizhuteritë janë një pjesë e rëndësishme e jona. Shumë prej tyre kanë kuptime të veçanta por edhe koleksionohen.