Edukatorja dhunon fëmijët, i gjuan me pantofla kokës (VIDEO)

Postuar: 19/04/2018 - 22:19

   Një video që po qarkullon së fundmi në mediat italiane tregon se si dhunohen fëmijët në çerdhe. Videoja e cila është filmuar në një çerdhe private në Gavirate, zona e Vareses, Itali tregon se si edukatorja dhe kuzhinieri qëllojnë me pantofla kokës fëmijët e vegjël shkruan Corriere.it.

Përveç pantoflave të hedhura në fytyrën e fëmijëve, ata shihen duke qarë pasi marrin dënime, fyerje dhe keqtrajtime të ndryshme nga edukatorja.

Videoja tashmë është dorëzuar në policia, ndërsa hetimet nisën pas raportimit për dhunë nga tre prindër, të cilët kishin dyshime për sjelljen ndaj fëmijëve të tyre.

Mësohet se gjithsej janë 45 episode dhune e keqtrajtimi të dokumentuara nga kamerat e instaluara në çerdhe dhe përfshijnë 14 fëmijë nga 6 muajsh deri në 5 vjeç (shih videon këtu).

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një nga ishujt më të bukur të Greqisë, Mykonos në këtë sezon vere është i tej mbushur me turistë.

   Sipas “Daily Star”, policia angleze po heton një futbollist të Premier League, i cili dyshohet se ka droguar dhe përdhunuar një modele

   Të gjithëve ju kujtohet edicioni e fundit të ‘Top Select’ në Top Channel ku drejtohej nga katër të rinj: Kiara Tito, Ardit Murataj, Li

   Kur Papa Françesku puthi vogëlushen Gianna Masciantonio në vitin 2015, shumë e panë si një sinjal inkurajues, pasi ajo ishte diagnosti

   Dy shtetas koreano-veriorë, nënë e bir janë takuar me njëri-tjetrin për të parën herë pas 68 vitesh.

   Ata duken një çift ideal dhe historia e tyre ngjan si në përralla. Një princ që dashurohet me një vajzë të thjeshtë të universitetit.

Nëse një çift ndahet në stinën e verës, duke prishur planet që kishin bërë së bashku për pushime, sipas ekspertëve, duhet të veprojnë kës

MTV's Video Music Awards rikthehet mbrëmjen e kësaj të hëne (20 gusht) në Radio City Music Hall në New York.

Njerëzve në Venezuelë u duhen shuma të jashtëzakonshme parash për të blerë disa ushqime bazë, pasi inflacioni në këtë vend ka dalë jashtë

Bizhuteritë janë një pjesë e rëndësishme e jona. Shumë prej tyre kanë kuptime të veçanta por edhe koleksionohen.