Elisabetta Galimi, ja çfarë ofron tifozja “hot” e Juventusit

Postuar: 22/02/2018 - 11:34

Për një modele të ditëve të sotme, rruga më e shpejtë për të fituar famë ndoshta është të qenit tifoze me një skuadër të madhe që ka miliona tifozë. Ky është rasti i bukuroshes italiane Elisabetta Galimi.

Ajo e ka shprehur hapur simpatinë për Juventusin, duke fituar shumë më tepër miq në faqet e saj në rrjetet sociale.

Askush nga e ata që ndjekin Elisabettan nuk është penduar, sepse fotot e saj janë vërtet provokuese.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një dhëndër i ri ka rënë në sy ditën e sotme me “batalionin” e makinave luksoze të markave më të shtrenjta dhe luksoze teksa merrte nusen

Andria Zafirakou, mësuese e artit dhe tekstilit nga shkolla e komunitetit Alperton në Brent, veriperëndim të Londrës, është vlerësuar si

Ajo sot është një ndër moderatoret më të pëlqyera të ekranit shqiptar, ndërsa prej rreth 10 vitesh ishte pjesë e televizionit “Top Channe

Kur vjen puna te syzet e diellit zakonisht bëhemi shumë tekanjozë.

Historia me të cilën u mbyll programi “Dua të të bëj të lumtur” këtë të shtunë, kishte në qendër të vëmendjes një nuse… Flora kish ardhur

   Ka mbaruar… Supermodelja Alessandra Ambrosio dhe Jamie Mazur i kanë dhënë fund lidhjes 10-vjeçare.

   Votimja kishte zgjedhur programin “Dua të të bëj të lumtur” për të rrëfyer historinë e dashurisë së saj.

“Bugatti Chiron” është një makinë unike për çdo blerës dhe mund të personalizohet me elemente të dallueshme të ndryshme për këdo që e ble

Restoranti i parë nënujor në Europë do të hapet në fillim të vitit 2019 në Lindesnes, në jug të Norvegjisë.