Ermal Mamaqi "nusja" e Kozma Dushit! (VIDEO)

Postuar: 11/01/2018 - 23:12

   Aktori i Portokallisë, Rezart Veleshnja ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën ironizon videon e disa vajzave që jetonin në Greqi dhe nuk kuptonin konceptin e lidhjes, e cila është bërë virale në rrjete sociale.

Ai ka thënë se e njihte Ermal Mamaqin dhe se ai ishte gruaja e këngëtarit Kozma Dushi. Kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë komentet në rrjete sociale. Gjithashtu këtë video e ka shpërndarë edhe vetë Ermali, i cili e ka pritur me shumë humor. Me siguri edhe kjo video do të jetë po aq virale sa e atyre vajzave. 

 

Hahahahahaa. @rezart.veleshnja je i madh.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Kryeministri shqiptar Edi Rama gjatë takimeve me popullin në disa qarqe të ndryshme të vendit, ka ripërsëritur disa herë nëse qytetarë

   Grupi Google You Owe, që përfaqëson 4.4 milionë përdorues të iPhone, akuzon Google duke i kërkuar 4.29 miliardë dollarë kundër grumbul

   Fituesja e Eurovisionit nga Izraeli, Netta u komentua shumë pas fitores për shkak të këngës së saj që nuk u prit dhe aq mirë.

   Padiskutim ajo është një nga gjyshet më sexy por dhe një nga këngëtaret më të kuruara edhe pse nuk është e brezit të ri.

Biologët po paralajmërojnë për një invazion të krimbave gjigantë grabitqarë në territorin e Francës përmes katër kontinenteve.

Një dhëndër është divorcuar nga nusja vetëm 15 minta pasi u martuan sepse u ndje i ofenduar nga kërkesa e çmimit të nuses që i bëri vjehr

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Milanit, braziliani Ronaldinjo do të martohet me dy femra njëkohësisht!

Dua Lipa po ngjit shumë shpejt shkallët e karrierës dhe ka arritur sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

   Sot mbushen 10 vite nga ndarja tragjike nga jeta e themeluesit të Top Medias dhe njeriut që revolucionarizoi median në Shqipëri.

   Çdo shenjë e zodiakut është super e zgjuar dhe spikat për një karakteristikë tipike. Gjeni se cila është e juaja.