Fitorja në Sanremo, De Biazi: I lumtur për Ermal Metën, kushëriri im e ndihmoi me vota

Postuar: 12/02/2018 - 10:59

Giani de Biazi, ish-trajneri i shquar i Kombëtares shqiptare, që sot ka edhe nënshtetësinë tonë, është kënaqur që Ermal Meta dhe Fabricio Moro fituan në Festivalin e Sanremos.

Ish-trajneri kuqezi thotë se vitin e kaluar një kushëriri i tij që ka 4 restorante në Berlin, jo vetëm që e mikëpriti Ermalin për dy ditë, por iu kërkoi të gjithë miqëve të tij që ta votonin.

“Jam shumë i kënaqur për Ermal Metën. Vitin e kaluar ai arriti i treti, ndërsa këtë vit mori një fitore të madhe. Vitin e kaluar, një kushëriri im që ka 4 restorante në Berlin dhe që njihej mirë edhe me Ermalin, e mikëpriti atë për 2 ditë dhe u kërkoi të gjithë miqëve të tij që ta votonin. Më vjen mirë që Ermali ia doli këtë vit. Bashkëpunimi mes italianëve dhe shqiptarëve nuk sjell sukses vetëm në futboll, por edhe në fusha të tjera të jetës”, tha De Biazi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Linus Phillip u vra nga policia në Largo të Floridas, pasi ai u përpoq t’iu ikte oficerëve.

Në sheshin dhe kalatat e portit të Durrësit janë xhiruar disa nga skenat e filmit artistik “Balkan Blood”.

Nadinne Bruna, një modele e famshme Instagrami, prej kohësh donte që të ndryshonte ngjyrën e syve të saj, mirëpo kjo i ka kushtuar rëndë.

Duket si një derë e zakonshme por askujt nuk ia kishte marrë mendja se pas saj gjendet e paimagjinueshmja!

Jeremy Meeks është bërë i njohur si 'krimineli më i bukur në botë'.

Këngëtarja Shania Twain ka zbuluar se është abuzuar seksualisht dhe fizikisht nga njerku i saj gjatë fëmijërisë.

   Të vegjlit “Në kurthin e Piter Pan”, e mbuluan me komplimente këngëtaren Eli Fara, e madje pati nga ata që edhe e cilësuan si

   Dukesha e Kembrixhit ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë, një djalë, pikërisht në ditën e “St George”.

   Aktori i famshëm Ben Affleck njihet për zemërgjerësinë e thjeshtësinë e tij.

   Viktor Tahiraj është një prej këngëtarëve më të njohur të viteve ’90.