FOTO/ Njihuni me ushtaren më seksi që keni parë ndonjëherë!

Postuar: 10/01/2018 - 15:42

Duke parë këto foto është e vështirë të besohet se Shannon Ihrke ka qenë pjesë e ushtrisë amerikane.

Bukuroshja me sy blu ka patur gradën kapitene e marinës deri në vitin 2012 dhe më pas i është përkushtuar botës së modës.

Ajo ka shërbyer për katër vjet në Marinën amerikane, por prej disa vitesh, 29-vjeçarja Shannon Ihrke punon si modele.

Fotot e saj janë bërë virale, për shkak të lidhjes me ushtrinë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Kur Papa Françesku puthi vogëlushen Gianna Masciantonio në vitin 2015, shumë e panë si një sinjal inkurajues, pasi ajo ishte diagnosti

   Dy shtetas koreano-veriorë, nënë e bir janë takuar me njëri-tjetrin për të parën herë pas 68 vitesh.

   Ata duken një çift ideal dhe historia e tyre ngjan si në përralla. Një princ që dashurohet me një vajzë të thjeshtë të universitetit.

Nëse një çift ndahet në stinën e verës, duke prishur planet që kishin bërë së bashku për pushime, sipas ekspertëve, duhet të veprojnë kës

MTV's Video Music Awards rikthehet mbrëmjen e kësaj të hëne (20 gusht) në Radio City Music Hall në New York.

Njerëzve në Venezuelë u duhen shuma të jashtëzakonshme parash për të blerë disa ushqime bazë, pasi inflacioni në këtë vend ka dalë jashtë

Bizhuteritë janë një pjesë e rëndësishme e jona. Shumë prej tyre kanë kuptime të veçanta por edhe koleksionohen.

Bllokimi i veshit është një ndjenjë e bezdisshme sidomos tani që në stinën e verës mund të ndodhë më shpesh nga plazhi.

Donald Trump po e mban peng Melanian me kërcënimin se do ta depërtonte nga Amerika nëse do të kërkonte divorcin.

Dhjetë orë makth, dhjetë orë duke luftuar për jetën e saj në detin e Adriatikut gjatë natës, atmosferë e një filmi horror.