FOTO/ Ushtari mysliman me trupin e mbushur me tatuazhe

Postuar: 15/05/2018 - 14:00

Një ushtar myslim nga Sydney ka shtuar edhe një tatuazh të ri në kokë.

Ylli i Instagram i njohur si Yakiboy, i cili e quan veten 'ushtari mysliman i Shia' ka mbushur trupin e tij muskloz me tatuazhe edhe pse feja nuk ia lejon.

Ai ka publikuar foto nudo në rrjetet sociale, teksa mbulon pjesët intime me emoji pice, ku duket shumë qartë se nuk ka mbetur asnjë vend më për tatuazh.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një studim i kryer mbi 20 mijë persona në SHBA, Britani të Madhe dhe Zelandë të Re, ka vërtetuar se suksesi i njeriut është i shkruar në

Në Qendrën e Hapësirës Kennedy, në Florida u mbajt një ceremoni që shënoi fillimin e festimeve me rastin e 50 vjetorit të zbritjes së nje

Ky është plazhi i Adriatikut , pranë fshatit që mban të njëjtin emër në bashkinë e Divjakës. Këtu gjithçka është si para viteve ’90.

Rubrika “Ka një mesazh për ty” te “E diela shqiptare” vijoi me ritransmetimin e historisë së jetës së Verës, protagoniste edhe në pjesën

Sikur të mos mjaftonte vetëm problemi për të gjetur tokë të lirë për varre, këtij telashi i shtohet edhe problemi i mosmirëmbajtjes së va

   Reperi i famshëm Wiz Khalifa ka dhënë një deklaratë të pazakontë lidhur me konsumimin e bananes tek meshkujt.

   Historia është e mbushur me ekzekutime femrash të dyshuara si praktikante të magjisë së zezë.

   Blerina Kllokoqi-Rugova, ne një event të veçantë ka shënuar 10-vjetorin e brenditë të saj në tregun e Kosovës

   Ish-miss Universe Albania, Fjoralba Dizdari, e ftuar në “Pushime on Top” ka rrëfyer gjithçka për karrierën e saj si modele në Amerikë

   Makina e stilistit të njohur Armend Ramadani mbrëmë është përfshirë nga flakët.