Frikë gjatë ngritjes në ajër, avioni goditet nga rrufeja

Postuar: 14/11/2017 - 18:15

   Një Boeing 777 i K1M ishte nisur nga aeroporti i Schgipol në drejtim të Limës në Peru, teksa papritur ka nisur stuhia.

Mjeti po kalonte nën një re të madhe me shi, teksa rrufeja ka goditur avionin në pjesën e përparme.

Për pasagjerët në bord shumë frikë, por avioni ka vazhduar pa problem rrugën e tij.

Filmimi është shpërndarë nga kompania holandeze e fluturimit që ka dashur kështu të tregojë fuqinë e flotës së saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

“Bugatti Chiron” është një makinë unike për çdo blerës dhe mund të personalizohet me elemente të dallueshme të ndryshme për këdo që e ble

Restoranti i parë nënujor në Europë do të hapet në fillim të vitit 2019 në Lindesnes, në jug të Norvegjisë.

   Replikat dhe kundëreplikat mes analistit Mustafa Nano e prezantueses Ilda Bejleri mesa duket nuk do të mbyllen me kaq, kjo pas shpërth

   Lufta e inxhinierëve për të arritur shpejtësinë maksimale në automjete vazhdon dhe Hennessey Venom F5 do të pajiset me 2 turbo të tjer

    “Kur ngjiten në skenë është shumë errësirë dhe nuk e dallon dot se sa të dehura janë”, ka thënë striptisti që e ka parë vete

   Kur është fjala për të treguar besimin tek produktet që prodhojnë pak biznesmenë mund të krahasohen me ukrainasin Vyacheslav Nalyvaiko

   Fituesi i “Big Brother Albania 8” Vesel Kurtishaj ka pësuar një aksident dhe duhet të kryejë një operacion kirurgjikal.

   Një njeri që u bë i njohur për aftësitë e tij për të trajtuar gjarpërinjtë ka humbur jetën, pasi u kafshua nga një kobra.

   Çaste paniku dhe tmerri kanë kaluar disa turistë, të cilët kishin vendosur të kalonin një ditë pushimi duke bërë ski e xhiro me telefe