Futbollistit të njohur i plas skandali seksual

Postuar: 20/07/2018 - 18:38

   Një futbollist i njohur i Premier League, ka paguar “qimet e kokës” tek një gangster evropian që t’i shpëtonte thyerjes së këmbëve, pasi kishte fjetur me gruan e këtij të fundit.Lajmi është bërë me dije nga mediat britanike, të cilat thonë se emri i këtij ylli të Premier Ligës nuk dihet, por që sipas burimeve, ai është shumë i njohur dhe ka shumë ndikim në skuadrën që luan.

Futbollistit i është zbuluar skandali pasi një femër e cila mban pseudonimin Iamawagama në Instagram, iu përgjigj pyetjes se cila ishte “historia më skandaloze që prek një futbollist”.

Ajo u përgjigj: “Hmmmm …. Një futbollist i martuar ka kaluar natën në një hotel evropian të bukur me një zonjë sexy (jo gruan e tij).“Burri i zonjës sexy qëlloi të ishte një gangster i madh evropian. Futbollisti i ka paguar atij £ 100,000, që ajo që ka ndodhur të mund të “harrohet” dhe këmbët e tij të mos thyhen”, raporton Daily Star.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vitet nga 2018 deri në 2022 do të jetë edhe më të nxehta nga se parashikohej nga modelet klimatike, sipas një studimi të publikuar sot që

Çiftet jo gjithmonë janë të lumtur në jetën e tyre dashurore.

   Të gjithë e njohim Madonna-n, këngëtarja e cila theu shumë tabu.

   Karakteri i një personi është shumë i vështirë për t’u kuptuar, kështu që sjelljet tona të përditshme tregojnë shumë detaje.

   Zonja e Parë e SHBA po numëron ditët mbrapsht para se t’i kërkojë divorcin presidentit amerikan, Donald Trump.

   Një burrë ka fluturuar me një avion të vogël drejt shtëpisë së tij për të vrarë gruan dhe djalin.

   Ministri i Peshkimit të Norvegjisë ka dhënë dorëheqjen pasi ka shkelur protokollin e sigurisë gjatë pushimeve në Iran me të dashurën e

   Nuk ka dyshim se Kim Kardashian me ditë të tëra i planifikon daljet dhe përgatitjet e saja për parakalimin në tapetin e kuq.

   A e kishit imagjinuar ndonjëherë një “James Bond” me ngjyrë”?!

   Ka trashëguar shtëpinë e gjyshit, por kjo nuk ishte surpriza e vetme për një të ri amerikan.