Gruaja futet në detin e tërbuar për të shpëtuar qenin, ndodh mrekullia! (VIDEO)

Postuar: 12/12/2017 - 22:43

   Një grua është përshkruar si shumë fatlume pasi ka shpëtuar nga dallgët e forta të detit, ku u zhyt për të shpëtuar qenin e saj.

Shëtitësja e qenve ishte në Brighton, kur qeni i saj u përfshi nga valët e detit. Ajo nuk u mendua dy herë, por u fut në detin e tërbuar.

Dëshmitarët e kanë parë kur dallga e ka marrë me vete, për ta nxjerrë sërish në breg, duke realizuar kështu një mrekulli.  

Gruaja më pas shihet duke u ndihmuar nga njerëzit, ndërsa qeni i bashkohet asaj, raporton BBC

“Ishte një valë e stërmadhe që përfshiu gruan. Për fat të mirë, forca e ujit e shtyu atë në bregdet, përndryshe rezultati mund të kishte qenë krejt tjetër”,- tha një nga dëshmitarët në vendngjarje, i cili ka publikuar në profilin e tij në Facebook videon e episodit të frikshëm.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Eklipsi më i gjatë hënor për këtë shekull dhe shansi për të parë nga afër planetin Mars po vjen.

   Një anije brenda së cilës gjendej arë me vlerë prej rreth 130,5 miliardë dollarë është zbuluar në ujërat e Koresë së Jugut.

   Lënë vogëlushen e tyre 3 vjeçe pa ngrënë dhe e filmojnë, ndërsa ajo u lutet për ta ushqyer.

   Ndalemi te numri i fëmijëve që do bëni në të ardhmen, bazuar te shenja juaj e horoskopit.

   Një nga yjet më të njohura të industrisë së pornos ka zbuluar se si kanë reaguar prindërit e saj kur ajo u ka thënë se çfarë punë bën.

Loja në kuzhinën e shtëpisë nuk ka shkuar ashtu si duhej për një dy vjeçar në Turqi.

Menjëherë pas përfundimit të Kupës së Botës, Era Istrefi ka vendosur që ta mbajë vëmendjen e publikut tek ajo.

Kombet e Bashkuara njohin zyrtarisht 195 shtete të botës, ndaj është normale që ndonjërën prej tyre edhe të mos e dimë se ku ndodhet.

Ky është momenti i tmerrshëm kur një shqiponjë e artë mbërthen një vajzë 8-vjeçare, duke i shkaktuar asaj plagë të rënda në trup.

Dy të dashuruar vendosën ti japin fund romancës në të 20-at duke i premtuar njëri-tjetrit se do të martohen nëse do mbeten beqarë.